Úvod do obchodování s kryptoměnami

Pokud chcete začít obchodovat s kryptoměnami, je důležité stanovit si obchodní platformu. Základem bude zodpovědět si na otázku, zda chcete obchodovat s bitcoiny nebo i s alternativní kryptoměnou? Důležitý je také výběr takové obchodní platformy, do které můžete investovat takové množství peněz, které jste si stanovili.

Výběr burzy

Pokud jste si vybrali burzu, budete muset vytvořit účet. Obvykle to trvá jen několik minut a nejčastěji vyžaduje ověření vaší identity. Možná budete muset odeslat obrázek svého občanského průkazu. Po registraci je třeba vložit peníze na váš účet a pak můžete začít obchodovat. Dobrá rada je denně číst novinky ze světa bitcoinu a jiných kryptoměn.

Nejznámější obchodní platformy

Jednou z nejpopulárnějších a uživatelsky velmi přívětivých platforem je Coinbase. Jedná se o největší platformu poskytující obchodování s kryptoměnou na světě. Tato platforma je dostupná ve více než třiceti různých zemích a můžete si zvolit několik různých možností platebních metod. Když chcete vložit své peníze, máte také mnoho možností na výběr, včetně PayPal. Tato platforma je nejvhodnější pro pochopení ohledně obchodování, takže se skvěle hodí pro začátečníky.

Obchodováním se naučíte obchodovat…

Jakmile se naučíte základy obchodování s kryptoměnou, budete připraveni začít obchodovat a neexistuje lepší způsob, jak se naučit obchodovat, než skutečně začít.Nastavte si účet na burze, jako je Coinbase, a zakupte si krypto-měnu. Nastavte své limity a jste připraveni začít. Pokud vás Bitcoin a jiné kryptoměny zaujmou a chcete se dostat do tohoto relativně nového, ale velmi vzrušujícího a ziskového trhu, musíte se nejprve vzdělávat.

Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *