Půjčky bez registrů

Úvěry pro podnikatele ve Fio bance

Financování podnikatelských záměrů je dnes poměrně tradiční záležitostí a soustředí se na něj spousta bankovních domů. Výbornou volbou pro podnikatelské začátky jsou podnikatelské úvěry u Fio banky. Ta nabízí pestré portfolio možností financování nejrůznějších podnikatelských subjektů v České republice. Může se jednat o refinancování stávajících úvěrů anebo o developerské projekty či o investiční financování nejrůznějších záležitostí. Vše se odvíjí od konkrétních požadavků určitého podnikatele nebo soukromého subjektu. Jmenovat klidně můžeme i financování zemědělců a klasické zcela individuální úvěry.

Výše a ručení úvěru

V první řadě je třeba se soustředit na celkovou výši úvěru, která se pohybuje od 3 do 270 000 000 korun. Obvyklá splatnost se pohybuje v rozmezí od 1 do 8 let. Vše se odvíjí od konkrétních možností daného podnikatele. Co se týká ručení, tak preferováno je především zastavení konkrétní nemovitosti anebo areálu, v němž daný podnikatel provozuje svou živnost. Klidně se ale může ručit i movitým majetkem, který bude mít požadovanou hodnotu. Poplatek za poskytnutí podnikatelského úvěru je stanovován ryze individuálním způsobem.

Další výhody a bonusy

Podnikatelský úvěr u Fio banky nabízí i spousty dalších zajímavých výhod. Jmenovat bychom mohli především stanovení úrokové sazby Pribor nebo Euribor. Úsporu budete mít kompletně za vedení celého platebního styku. Další výhody tohoto podnikatelského úvěru vám předkládáme v následujících odrážkách.

-           nulová sankce za předčasné splacení.

-          žádné poplatky za vedení úvěru, účtu i platební styk.

-          úrok se denně přepočítává

-          rychlé schválení úvěru

-          individuální podmínky

-          kombinace ručení

Co je třeba v žádosti

Jako žadatel musíte Fio bance poskytnout následující informace:

-          celková požadovaná výše půjčky

-          splatnost úvěru

-          zdroj splácení půjčky

-          zajištění

-          informace o společnosti, potažmo o vás

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *