Úvěr od Buřinky

Pokud plánujete rekonstrukci bydlení, máme pro vás typ, jak ji zafinancovat. Díky Úvěru od Buřinky si budete moci rekonstrukci konečně dovolit, aniž byste měli našetřen nějaký finanční obnos. Využít úvěr můžete i na koupi pozemku či nemovitosti.

Buřinka České spořitelny

Úvěr od Buřinky poskytuje Stavební spořitelna České spořitelny. Jedná se o jednoduchý a srozumitelný úvěr na trhu stavebního spoření. Jeho výhodou je zejména to, že si jej můžete sjednat bez nutnosti ručení nemovitosti. Pokud si vezmete úvěr do 300 tisíc korun, nebude po vás vyžadován ani souhlas manžela či manželky. Stavební spořitelna České spořitelny poskytne prostředky až do výše 100%. Nemusíte mít tedy naspořeny vlastní peníze. Díky úvěru od Buřinky se do rekonstrukce můžete pustit ihned. Uzavření smlouvy je záležitostí půl hodiny. Je velmi jednoduchá, založená na formě otázek a odpovědí. Máte také možnost zaslat online kopie dokladů k doložení účelového použití úvěru přes web Stavební spořitelny České spořitelny, využít můžete také služby České pošty.

Úvěr od Buřinky

Stavební spořitelna české spořitelny poskytuje Úvěr od Buřinky, který má roční úrokovou sazbu 6,35 % až do výše 800 tisíc Kč. Délka úvěru je až 18 let. Částka, kterou budete měsíčně splácet, nebude tak vysoká a zatěžující pro rodinný rozpočet. Díky fixnímu úroku zůstane výše měsíční splátky během celé doby splatnosti stejná. Zaplacené úroky si budete moci odečíst od daňového základu. Například u úvěru na 100 tisíc budete moci splácet měsíčně od 855 Kč. Uzavření smlouvy úvěru o stavebním spoření je zcela zdarma.

Způsob čerpání úvěru

Na vás je nejen volba výše měsíční splátky a doba splácení, ale také způsob, jak budete úvěr čerpat. Peníze vám mohou být převedeny ihned po podpisu smlouvy na váš běžný bankovní účet. Dalších 12 měsíců budete mít na doložení účelu. Druhou možností je, že Stavební spořitelna České spořitelny převede peníze na váš běžný účet oproti předloženým dokladům. Poplatek, který se platí za vyřízení úvěru, je 1 % z výše úvěru. Poplatek za vedení úvěrového účtu je 59 Kč. Mimořádné splátky jsou taktéž zpoplatněny. Zaplatíte 1 % z výše mimořádné splátky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.