Která soutěž o ceny stojí zato

Soutěžíte rádi a lákají vás výherní ceny? Přesto se ale do soutěží nezapojujete, protože se bojíte podvodníků? Najít různé soutěže není nic složitého. Na internetu existuje mnoho stránek s aktuálně probíhajícími soutěžemi, na kterých se dozvíte všechny důležité informace o dané soutěži. Soutěž většinou probíhá tak, že musíte odpovědět na zadanou otázku. Pokud odpovíte správně, jste pak zařazeni do slosování o výherní ceny. Většina soutěží není omezena věkem, zapojit se do ní může každý. Rozšířené jsou i SMS soutěže, kde stačí poslat přes SMS zprávu odpověď a tím se zařadíte do soutěže.

Soutěž o ceny

Lákadlem soutěží jsou ceny, o tom není pochyb. Když se zapojíte do soutěže, je to zejména kvůli ceně, kterou v případě výhry můžete získat. Cen je k dispozici zpravidla hned několik. Velmi často můžete soutěžit o elektroniku, především o tablety, chytré telefony, notebooky, iPhony a mnoho dalšího. Soutěžit můžete také o zájezd. Buď je cílové místo dané, nebo si zájezd budete moci do určité hodnoty vybrat. Do soutěže můžete zapojit i vaše děti. Soutěže pro děti nejsou nikterak složité a jsou přizpůsobeny věku dítěte. Soutěžit mohou ve školce nebo škole, v kroužku nebo i na internetu. Sbírat můžete například různé kódy či obaly z mléčných výrobků, nápojů či sladkostí.

Soutěž o peníze

Peněžní výhra je velkým lákadlem pro lidi, aby se zapojili do soutěže. Peněz není nikdy dost. Soutěží o peníze je celá řada. Velmi často peníze můžete vyhrát v rádiu, televizi i na internetu. Čím větší soutěž a čím více medializovaná, tím větší finanční částku můžete vyhrát. Online na internetu se většinou jedná o vyplnění nějaké jednoduché otázky, jejíž zodpovězení vás automaticky zařadí do slosování o hlavní výhru. Pokud byste vyhráli, budou vás kontaktovat přes mobilní telefon a výhru si budete muset vyzvednout osobně.

Soutěž o auto

Toužíte po novém autě, ale výhledově si ho nemůžete pořídit? Zkuste štěstí v soutěži o auto. Tyto soutěže bývají zpravidla na delší dobu, musíte se zúčastnit několika kol a teprve poté se dozvíte, zda jste výhercem právě vy. Většinou tato soutěž mívá věkové omezení, zúčastnit se mohou osoby starší 18 let, které si budou moci výhru odvést a užívat ji. Někdy můžete hrát i o to, že vám bude auto, o které soutěžíte, pouze zapůjčeno na nějakou určitou dobu. To už není tak ideální jako být vlastníkem nového auta, ale i tak je lepší zapůjčení, než auto nemít vůbec.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.