Upgrade na Windows 10 je zdarma už jen do 29. 7. 2016

Windows 10

Uvažujete o nákupu počítačů do vaší firmy, kanceláře anebo do domácnosti? Pokud ano, máte šanci vybrat si takové modely, které nebudou nijak drahé, a navíc budou již vybaveny tím nejnovějším operačním systémem. Měli byste si ovšem pospíšit, jelikož je tento software zdarma již jen do 29. 7. 2016! Právě proto se podíváme na nabídku portálu LevnaPC.cz, která je pestrá a v níž si můžete vybrat stolní PC a notebooky za výhodné ceny.

Cena operačního systému je vysoká

Jednou z velmi drahých položek při nákupu nového počítače je operační systém. Nakoupíte-li PC bez něj, připravte se, že operační systém Windows 10 budete nuceni dokoupit, a to za cenu pohybující se okolo 3 000 korun. Zakoupit samozřejmě můžete i Linux anebo jiné operační systémy, nicméně kompatibilita a funkce Windows 10 jsou úplně někde jinde. Optimální je, když si pořídíte počítač přímo s již nainstalovaným operačním systémem.

Nakupujte počítače s možností upgradu na Windows 10

Výbornou volbou je nakupovat spolehlivé repasované počítače, které již mají nainstalován systém Windows 7 či 8. Právě tuto starší verzi softwaru je možné zdarma vylepšit na aktuální verzi. Ušetříte tak zmiňovanou částku okolo 3 000 korun, již byste museli vynaložit za nákup softwaru. Nabídka společnosti Microsoft platí ale pouze do 29. 7. 2016. Proto je třeba řešit nákup co možná nejrychleji stejně tak jako upgrade.

Specialisté vám pomohou

Optimální je se při nákupu obrátit na specialisty. U společnosti LevnaPC.cz, jež působí na trhu již více než 10 let, si můžete velmi levně koupit repasované počítače s operačním systémem Windows 7 a nechat si je upgradovat na nejnovější Windows 10. LevnaPc nabízí samozřejmě standardně na svůj sortiment i roční záruku a poradenství týkající se výpočetní techniky. K dispozici je u ní mimo jiné i ostatní výpočetní technika typu projektorů, skenerů, tiskáren, tabletů a dalších zařízení.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.