Odkoupení pohledávek

Profi CZ nabízí výhodný odkup pohledávek

Věřitelé, kteří někomu půjčili peníze, se stále častěji potýkají s tím, že jim dlužníci nesplácejí své závazky dle sjednaných podmínek. Mnohdy se pak musejí obracet na soud. To je však zdlouhavé řešení. Než dojde například k exekuci majetku a vyrovnání, může uběhnout řada měsíců. Zejména v případě, že jde o velké částky, může to být pro mnohé věřitele doslova likvidační.

Právě proto své služby nabízí společnost Profi CZ, která pomáhá s vymáháním pohledávek. V některých případech je pak dokonce možný rovnou i odkup pohledávek.

Jaké jsou výhody odkupu pohledávky?

Odkup pohledávky je pro vás výhodný v situaci, kdy potřebujete peníze z dluhu mít zpět co nejrychleji, protože na tom závisí třeba vaše osobní či podnikatelská budoucnost. Profi CZ si nejprve prostuduje poskytnuté informace o dlužníkovi i samotné pohledávce.

Pokud bude vše v pořádku a dodáte i patřičné dokumenty, na základě nichž je možné dluh úspěšně vymáhat, navrhne vám cenu, za kterou od vás pohledávku odkoupí. Pokud s ní budete souhlasit, samotnému odkupu již nic nebrání. Firma pak pohledávku na jeho základě převezme a vás už se tak nebude vůbec týkat. Dostanete peníze a máte po starostech. Jde o efektivní a zároveň velmi rychlé řešení, které už pomohlo celé řadě fyzických i právnických osob domoci se svých finančních prostředků, které jim jinak dlužníci odmítali splatit.

Obraťte se na Profi CZ a brzy máte po starostech

V případě, že vás trápí problém s dlužníky, neváhejte a obraťte se na společnost Profi CZ. Využít můžete kontaktní formulář, který naleznete na webových stránkách firmy. Po jeho vyplnění a odeslání se vám ozve zástupce firmy a dojedná si s vámi osobní schůzku, na které mu nastíníte vaši situaci. Rozhodnout se můžete buď pro spolupráci ve formě vymáhání, případně pak i pro zmíněný prodej pohledávky.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *