UniCredit Bank půjčka

Unicredit bank Presto půjčka

Půjčka Presto UniCredit patří mezi velmi pozoruhodné produkty, které jsou schopné nabídnout finanční prostředky za výhodných podmínek. Společnost UniCredit Bank je již sama o sobě důvěryhodná a patří mezi nejznámější a nejuznávanější bankovní domy u nás. Presto Půjčka má své specifické kouzlo, které spočívá nejen v celkové cílové sumě, již nabízí, ale především ve velmi výhodných podmínkách poskytnutí úvěru. Soustřeďme se tedy na tuto půjčku mnohem podrobněji.

Získejte až 1 000 000 korun

Prostřednictvím Presto půjčky budete moci získat až 1 000 000 korun. Nejnižší možná potenciální získatelná částka je stanovena na 30 000 korun. Jestliže budete chtít částku do 250 000 korun, nebude nutné mít žádného spolužadatele, který by do jisté míry ručil za vaši schopnost splácet peníze zpět poskytovateli půjčky, tedy UniCredit Bank. Celou zbývající sumu budete moci kdykoli u této půjčky splatit předem bez jakéhokoli sankcionování. Jinak budete pochopitelně splácet podle přesně stanoveného splátkového kalendáře, který si stanovíte v kooperaci s bankou.

Skvělé úrokové sazby

Vynikající jsou u této půjčky i úrokové sazby. Začínají na hodnotě 6,9 %, což je na bankovní půjčku velmi slušný standard. Úvěr je logicky zcela neúčelový, takže peníze budete moci využít přesně podle vlastních představ a nikdo se vás nebude ptát na to, za jakým účelem jste je museli vynaložit. I při dočasné neschopnosti splácet se s bankou pohodlně domluvíte na nových pravidlech.

Reprezentativní příklad půjčky

Určitě není od věci soustředit se i na reprezentativní příklad půjčky. Budiž jím Presto půjčka ve výši celkem 160 000 korun. Celková výše úvěru včetně poplatků a pojištění bude 180 880 korun. Doba trvání onoho úvěru bude 60 měsíců. Bavíme se přitom o úrokové sazbě 6,9 %. Výše měsíční splátky bude stanovena na 3 574 korun. Bance nakonec splatíte 214 987 korun.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *