Údajné plastiky Dary Rolins: Být lékařem, možná by se člověk s vidinou peněz zachoval stejně nemorálně

Dara Rolins

Dara Rolins je bezesporu úspěšná a mnohými fanoušky obdivovaná osobnost. Není se čemu divit, vždyť má za sebou poměrně dlouhou kariéru. Už to není jen zpěvačka ikonické písně s Karlem Gottem. Spojována je i s mnohými jinými hity, nejen se Zvonky štěstí. Mimo jiné je obdivována také díky jejímu vzhledu. V souvislosti s ním se ale v nedávné minulosti v mnohých médiích vyrojily články o tom, že se jeden lékař chlubil na sociálních sítích tím, že prošla jeho ordinací. Divit se jeho jednání asi v současné době moc nelze. Každý baží po slávě a penězích.

Rozzlobená zpěvačka nic takového nečekala

Zvláštní. Pokud si člověk nechává dělat podobný zákrok, plastickou operaci, pak buď podepíše s klinikou smlouvu, že se nic nedostane ven, nebo je jasné, že prostě něco proklouzne. Morálku lze u mnohých lidí hledat marně. Samotný lékař Michel Pascali pochopitelně moc neřešil fakt, že šlo o zpěvaččino soukromí. Raději na svém profilu sdílel to, že zpěvačka podstoupila lifting obličeje, krku a také operaci víček. Tím pádem logicky získal spousty nových sledujících, rádoby slávu a nejspíše také finanční prostředky.

Zpěvačka nemá potřebu sdílet své soukromí

Na toto Dara Rolins apelovala. Jasně, kdo by také chtěl, aby se ostatní ve vidině zisku šťourali v jeho soukromí. Pokud ale nepodepíše umělkyně s klinikou smlouvu o mlčenlivosti, případně si to nějak jinak právně neošetří, bohužel nemůže čekat nic jiného. Dobré mravy jsou už dávno pryč a spousta lidí jedná pouze tak, aby se dostali k co nejvyššímu zisku. Bulvár se na tom všem také rád přiživí a nějakou tu zlatku vydělá, o tom není pochyb.

Sama se některými věcmi chlubí

Zpěvačka se ostatně nijak v minulosti netajila tím, že si nechala vylepšit poprsí a zmenšit nos. Fakt, že si nechala na Ukrajině v roce 2020 zprůchodnit obě nosní dírky a aby mohla dle jejích slov asi po 10 letech konečně volně a zhluboka dýchat, je pochopitelný. Plastikami se ale nutně chlubit nemusela. Možná i tímto nahrála nefér hrajícímu lékaři. To už je ale věc samotné umělkyně.

Zdroje info: Ator, sociální síť X, https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/dara-rolins-plastika-lifting-vicka-operace-lekar-michele-pascali.A240208_175700_lidicky_zar

Dara Rolins: Náhledové foto autor David Sedlecký: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dara_Rolins_2019_Praha.jpg

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.