U České spořitelny můžete vyhrát předplatné Netflixu

01_netflix

Počet uživatelů mobilních aplikací bank neustále roste. V poslední době zažily aplikace další nárůst i kvůli tomu, že mobilní aplikace je prakticky nezbytností při placení kartou na internetu (nebo jej oproti jiným možnostem minimálně výrazně zjednodušuje). Nejvíce uživatelů má přitom aplikace George od České spořitelny. Začátkem roku 2021 počet jejích pravidelných uživatelů dokonce přesáhl jeden milion. A právě na oslavu tohoto milníku bude Česká spořitelna rozdávat dárky v podobě předplatného streamovací služby Netflix. Jaké jsou podmínky?

60 předplatných pro pravidelné uživatele

Do slosování o předplatné Netflixu bude zařazen každý uživatel mobilní aplikace George, který se do aplikace v době od 3. do 23. února 2021 alespoň jednou přihlásí a potvrdí v ní účast v soutěži. Další podmínkou je věk více než 18 let.

Losovat se bude celkem třikrát, vždy po jednom týdnu bude vylosováno 20 výherců. Ti získají předplatné služby Netflix Premium na dobu 695 dnů. Jde o poměrně zajímavou a lákavou cenu, neboť hodnota tohoto předplatného činí celkem 8000 korun.

02_netflix

Zdroj obrázku: Pixabay.com

George je populární

Jak již bylo řečeno, popularita mobilních bankovních aplikací roste. Meziroční nárůst uživatelů George je okolo 25 % a objem transakcí provedených přes mobilní aplikaci vzrostl dokonce o více než 50 %. Za rok 2020 tak bylo jen v aplikaci George provedeno celkem 35,6 milionu transakcí v celkovém objemu 195 miliard korun. Další zajímavou statistikou je počet přístupů za měsíc prosince, který dosáhl hodnoty 36 milionů. Z toho plyne, že každý uživatel aplikace do ní vstoupí minimálně jedenkrát denně.

Lze očekávat, že uvedené statistiky porostou i v letošním roce a mobilní bankovnictví se v dohledné době stane primárním způsobem ovládání bankovního účtu. Pokud jste tedy klienty České spořitelny a máte nainstalovanou aplikaci George, přihlaste se do slosování a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

 

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.