Tvorba webových stránek: Na svépomoc raději zapomeňte

Tvorba webu

Každý Čech je nejenom kutil, ale také člověk, který se snaží co nejvíce ušetřit. Mnozí lidé si myslí, že zvládnou všechno včetně vytvoření vlastní firemní prezentace. Ano, internetové stránky jde v dnešní době mnoha různých editorů vytvořit svépomocí, nicméně nelze v žádném případě počítat s tím, že budou úspěšné. Optimální je vsadit na služby specialistů, kteří vytvoří web na té správné platformě a vy si ho následně budete moci spravovat a do jisté míry i upravovat sami. Na jaký systém vsadit a kterou firmu zvolit? To vám prozradíme v následujících řádcích.

WordPress jako jasná volba

Funkční, moderně vypadající, a hlavně přehledný web se vyplatí nechat vytvořit v systému WordPress. Jedná se prakticky o nejrozšířenější platformu nabízející spousty výhod. Velkou výhodou je především jeho rozšiřitelnost směrem do budoucna. Jinak je tento systém otevřený pro redaktory, programátory, grafiky, SEO specialisty a další lidi, kteří se na úpravách webu mohou podílet. Na vašich stránkách můžete mít různé aplikace, kalkulačky, eshopové řešení nebo cokoli dalšího.

Redakční systém WordPress

Redakční systém WordPress: Zdroj obrázku Pixabay

Ušetříte, ale nikoli na úkor kvality

Mnohé společnosti mají strach z toho, že si web ve WordPressu budou muset vytvořit sami, nebo naopak platit neskutečně drahé řešení na míru od konkrétního programátora. Nemusí tomu tak být. Typickým příkladem je tvorba webových stránek od společnosti AJAS. Specialisté vám vytvoří web, který si budete moci dále jednoduše upravovat dle vašich představ.

Komplexní služby

Aby byl váš web skutečně úspěšný, nestačí jej pouze plnit aktuálním obsahem. Určitě potřebujete řešit také online marketing, SEO či PPC reklamu. S tímto vším vám ale ve společnosti AJAS pomohou také, takže získáte komplexní internetové stránky, jež budou na očích vašich stávajících nebo potenciálních zákazníků.

Tvorba webu: Zdroj obrázku Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.