Tonery TOREX pochází z Česka a je na ně spolehnutí

Toner

Rádi byste snížili provozní náklady na tisk? Pak jste bezpochyby přemýšleli nad pořízením alternativních tonerů. Na trhu narazíte na výrobky dostupné za zlomek ceny ve srovnání s originálními tonery. Je tu však jeden háček – obvykle pochází od neznámých výrobců a jejich kvalita je různá. Pokud nejste příznivci ruské rulety, vsaďte na jistotu. Příkladem jsou alternativní tonery TOREX, které pochází z české dílny.

TOREX – česká kvalita

Chcete kvalitní toner za rozumnou cenu a ještě z Česka? TOREX je jasná volba!

Tonery nemusí putovat přes půl světa

Zajímá vás původ výrobků, které u nás kupujete? Pak vás nepřekvapí, že naprostá většina zboží, ať už levných, tak těch dražších, pochází z Číny a dalších asijských zemí. U náplní do tiskáren a tonerů tomu není jinak. To ale neznamená, že by se výrobou tiskařského materiálu v našich končinách nikdo nezabýval. Vyrábět tonery umíme, a dokonce to umíme velmi dobře.

Náplně do tiskáren TOREX dnes využívá řada domácností i firem. Jsou považovány za špičku mezi alternativními tonery. Ne každý si ale uvědomuje, že tyto oblíbené kazety nemusely putovat přes půl světa, protože se vyrábí přímo u nás. Mnohokrát omílané pořekadlo o zlatých českých ručičkách se tak potvrzuje i v tomto odvětví.

Česká výroba = jednoduché testování a kontrola kvality

Možná to znáte i ze svého oboru. Pokud si chcete pohlídat kvalitu a jakost daného výrobku, měli byste stát u jeho zrodu. To v případě produkce v tisíce kilometrů vzdálené fabrice není zrovna jednoduché. Proto se výrobci tonerů rozhodli zajistit výrobu tak, aby probíhala přímo u nás a ihned mohla být testována jejich kompatibilita a kvalita.

Kvalita srovnatelná s originálem. A výrazně levněji

Hlavní cílem výroby českých tonerů TOREX je dosáhnout kvality srovnatelné s originálními tonery. Nevyznačují se tak jen kvalitním dílenským zpracováním, ale i použitím tiskařských prášků vysoké kvality, který se postará o precizní výstup bez jakýchkoliv vad. Rozhodně vás tak nezklamou a s vaší tiskárnou si budou rozumět.

Stala se chyba? Nový toner budete mít do několika dní

I při sebekvalitnější kontrole a systému kontroly kvality může dojít k výrobní vadě, a to jak u alternativních, tak originálních tonerů. Zákonem stanovená lhůta pro vyřízení reklamace je poměrně dlouhá a málokterý provoz si může dovolit vyřadit tiskárnu na jeden měsíc. České alternativní tonery staví na kvalitním zákaznickém servisu. Vyskytl se problém s tonerem? Stačí se obrátit na servisní centrum a zpravidla do 24 hodin budete mít nový toner.

V dnešní době rozhodně neplatí, že levnější alternativní tonery musí být v zásadě méně kvalitní než ty originální. Jen je potřeba vybírat s ohledem na kvalitní zákaznický servis a pečlivou výrobu ideálně v České republice.

Zdroj fotografií: Depositphotos.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.