Tesco půjčka

Tesco půjčka vyřeší vaše finanční obtíže

Kdo by neznal společnost Tesco? Do supermarketů této velké nadnárodní skupiny chodí nakupovat obrovské množství lidí. Jen málokteří ale ví, že Tesco začalo nově poskytovat také rozsáhlé finanční služby. Typická je především půjčka od Tesco. Pokud jste o ní také ještě neslyšeli, jste na správné adrese. V následujících řádcích vám totiž přesně popíšeme, v čem spočívají výhody a naopak nevýhody tohoto úvěru. Třeba se i vám bude nakonec hodit a budete moci vylepšit svou stávající finanční situaci.

Získat lze až 200 000 korun

Velkou výhodou půjčky od společnosti Tesco je již jen možnost získat poměrně vysokou hotovost, a to jak online, tak i přímo v kamenné prodejně. I nezávislá kalkulačka půjček ukáže celkovou sumu, kterou si zájemci mohou vzít. Pohybuje se v rozmezí do 20 000 do 200 000 korun. Veškeré formality lze vyřídit online, takže není třeba ani do supermarketu chodit. Celkovou splatnost má tato půjčka stanovenou od 12 do 84 měsíců. Výše úrokové sazby startuje na 15,25 %.

Hlavní výhody Tesco půjčky

V první řadě je třeba u výhod upozornit na fakt, že půjčka se obejde bez ručitele. Není tedy zapotřebí obtěžovat žádnou další třetí osobu, která by měla být zárukou dostatečné bonity vás jako žadatele o úvěr. Zapomenout můžete také naštěstí i na jakékoli skryté poplatky. Výborná je i řada doplňkových služeb, z nichž bychom mohli jmenovat například předčasné splacení úvěru zcela bezplatně.

Jak využít peníze z půjčky?

To už je čistě individuální záležitost. Tesco vám nebude nijak diktovat, kde byste měli finance investovat. Ať už vám dá půjčka 1000 Kč nebo více, prostě je použijete podle svých představ. Nejčastěji se s ní řeší třeba různé platby složenek nebo rychlý nákup vánočních dárků. Ten ale není nutné realizovat nutně u Tesca!

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *