Tesco půjčka a její podmínky

Společnost Tesco vlastní nejen v České republice nejrozsáhlejší řetězec prodejen, a to jak supermarketů, tak i větších hypermarketů. O těchto prodejnách a sortimentu toho ví veřejnost hodně, nicméně ne všichni jsou informováni o Tesco finančních službách. Ty se vyznačují také vysokou flexibilitou a maximálním možným potenciálem. Pokud i vy potřebujete například půjčku, můžete se na tuto společnost spolehnout. Podívejme se tedy konkrétně na Tesco půjčku a na její základní parametry.

Základní informace o Tesco půjčce

Mezi základní plusy Tesco půjčky se řadí především maximální rychlost jejího vyřízení. Do pouhých 2 minut můžete mít peníze zajištěny a do dalších několika minut přímo na vašem bankovním účtu. Stačí pouze splnit veškeré podmínky pro získání Tesco půjčky. Ty nejsou nijak náročné. Získat můžete u společnosti Tesco sumu od 20 až do 150 000 korun. Celková splatnost je přitom poměrně flexibilní, jelikož je stanovena na dobu od 12 do 84 měsíců. Co se týká úrokové sazby, tak ta startuje na 15,25 %.

Hlavní výhody půjčky v Tescu

Hlavní předností Tesco půjčky je bezesporu to, že nebudete muset platit nic za její zprostředkování. Pouze si o půjčku zažádáte a následně budou všechny záležitosti okolo ní vyřízeny postupně. Nebude zapotřebí ani žádného ručitele. Vše se tak obejde bez zbytečného obtěžování okolí tím, že by za vás musel někdo odpovídat v ohledu na splácení a morálku s ním spjatou. Zdarma budete mít mimo jiné i předčasné splacení úvěru a řadu doplňkových služeb.

Využití Tesco půjčky

Využití této půjčky je multifunkční. Co zkrátka budete chtít udělat s nabytými finančními prostředky, je ryze na vás. Nejčastěji se za peníze nakupuje zboží, a to nejenom v Tescu. Klasikou je nákup dárků anebo splacení pohledávek, které jste ještě neumořili.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.