Jak na ekologické a ekonomické bydlení radí Green Motion s.r.o.

Pohodové bydlení je v současné době většinou spojeno s luxusními prostornými interiéry. Spousta lidi si myslí, že i vcelku velké domy musí stát zákonitě spousty peněz, a to jak z hlediska pořízení, tak i z pohledu provozu. Opak je přitom pravdou. Tedy alespoň v případě pořízení si inteligentního domu od společnosti Green motion s.r.o. Právě na tyto inteligentní stavby se soustředíme v následujícím textu. Sami se společně přesvědčíme o tom, že se jedná o velmi výhodný typ stavby, který se určitě vyplatí.

Když potřebujete rychle bydlet

Velkou výhodou, kterou inteligentní dům bezesporu nabízí, je možnost rychlé výstavby. V novém budete moci bydlet za velmi krátkou dobu. Často postačí pro realizaci klidně i několik málo měsíců. Vše je dáno využitím nejmodernější technologie Dryfix umožňující stavbu bez použití vody. Dryfix je v podstatě pěna, která dokáže slepit jednotlivé cihelné bloky dokonalým způsobem, rychle a bez zbytečné vody. U takového lepidla anebo malty je obsah vody patrný a musí se určitou dobu čekat na vysychání. Dryfix i toto eliminuje a je navíc maximálně přesný.

Levné vytápění

Velký problém u mnohých staveb představuje také vytápění. To je často neskutečně ekonomicky nákladné. Inteligentní bydlení v některé ze staveb od ověřené stavební společnosti Green motion s.r.o. je typické vytápěním za pomocí solárního kolektoru. Ten dokáže ohřát nejen vzduch v interiéru, ale i vodu. Cenově se dostanete klidně i o 80 % níže, než by tomu bylo u standardního vytápění plynem anebo jinými palivy.

Ekologické bydlení se vším všudy

Samozřejmostí je u inteligentního domu i důraz kladený na ekologii vytápění. Díky solárnímu kolektoru a moderně řešené rekuperaci vzduchu se nesetkáme s žádnými zplodinami v ovzduší. To bývá u mnohých standardních domků vcelku problém. Především z kotlů na tuhá paliva vychází velké množství CO2. zdroj: www.greenmotion.cz

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *