Konsolidace půjček u Expobank

Pokud máte několik menších půjček, které prostě a jednoduše nemůžete za žádnou cenu splatit, měli byste pouvažovat o efektivní konsolidaci úvěrů, která vám může v tomto ohledu dokonale pomoct. V současné době ji nabízí spousta bankovních i nebankovních institucí. My se zaměříme na konsolidace půjček u Expobank. Tato společnost nabízí velmi zajímavé finanční produkty, které dokážou zaujmout výhodnou úrokovou sazbou i dalšími charakteristikami. Podívejme se na ně tedy podrobněji.

Expresní konsolidace

Jednou z hlavních výhod je expresní vyřízení tohoto typu konsolidace. Do pouhých 2 minut můžete mít veškeré vaše úvěry sloučeny v jednom. Konsolidovat budete moci v celkovém objemu od 50 až do 500 000 korun. Celková splatnost půjčky se pohybuje od 12 do 60 měsíců. Zajímavá je i úroková sazba, která začíná na 15, 03 %. Rozhodně tak stojí za to po tomto produktu sáhnout. V určitých případech se vyplatí.

Hlavní plusy konsolidace Expobank

Výhod této konsolidace je poměrně hodně a tu první představuje zejména absence poplatků za vyřízení. Platíte pouze jednu splátku za měsíc. Získat přitom můžete zmiňovanou sumu 500 000 korun. Úrok je volitelný, takže s ním můžete do jisté míry manipulovat dle vlastních potřeb. Již jen tyto přednosti mohou bezesporu motivovat k tomu, aby si člověk tento typ úvěru vzal. Mnohé konkurenční společnosti se přizpůsobit nedokážou.

Jak využít tuto konsolidaci?

Odpověď na tuto otázku je nasnadě. Peníze totiž můžete využít podle vašeho vlastního uvážení. Nikde není psané, že by bylo nezbytné přímo slučovat konkrétní úvěry. Klidně si je můžete vzít i na stavbu nemovitosti anebo na cokoli jiného, co uznáte za vhodné. Možností je zkrátka velké množství a je jen na vás, jak se rozhodnete.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.