Studentská půjčka může být výhodná

Ubytování na kolejích, skripta, výdaje za notebook a mnohé další pomůcky k učení. Přesně takto lze charakterizovat studentský život. Pokud i vy máte doma dítě, které studuje a potřebuje finanční prostředky, vyplatí se vsadit na některé studentské půjčky, které se dokážou skvěle přizpůsobit potřebám studentů. I vaše dítě nakonec ocení větší množství finančních prostředků na své studium. Podívejme se tedy na některé úvěry, které jsou dnes zcela běžné a oblíbené mezi studenty různého věku.

Perfektní půjčka pro mladé od České spořitelny

Pro osoby starší 18 let je určena půjčka pro studenty od České spořitelny. Jedná se tedy především o studenty vyšších odborných, vysokých či jazykových škol. Při sjednávání půjčky musí pouze konkrétní student doložit potvrzení o studiu na určité vzdělávací instituci. Jinak jde o neúčelový úvěr o maximální výši 300 000 korun. Minimální potenciální získatelná částka činí 20 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje mezi 1 až 10 lety. Roční procentuální proková sazba je fixně stanovena na 8,9 %. Česká spořitelna vyžaduje po studentech také potvrzení o příjmu.

Úvěr pro studenty od KB Gaudeamus

I Komerční banka se snaží vytáhnout s vysoce kvalitním úvěrem pro studenty. Gaudeamus je půjčka, která dokáže poskytnout až 600 000 korun. Maximální doba splatnosti je 10 let. Komerční banka je schopna nabídnout i odložení splácení jistiny po dobu studia. Během doby studia dochází pouze ke splácení úroků. K tomu, abyste získali půjčku Gaudeamus od Komerční banky, potřebujete pravidelný příjem. Nestačí pouze potvrzení o studiu. Když není, je třeba ručení nějaké třetí osoby.

Půjčky od nebankovních společností

I nebankovní společnosti již přišly s nabídkou kvalitních půjček pro studenty. U mnohých není nezbytné předkládat potvrzení o pravidelném příjmu a také nejde vždy prvoplánovitě o úvěry určené striktně pro studující osoby.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *