ČS hypotéka na míru

Hypotéka

Česká spořitelna se řadí mezi jedny z nejznámějších bankovních institucí u nás. Tato banka s dlouhodobou tradicí je schopna nabídnout velmi zajímavé možnosti hypotéky. Pokud i vy momentálně sháníte hypotéku, anebo refinancujete tu stávající, můžete klidně využít právě hypotéky u České spořitelny. Podívejme se tedy na její charakteristiky mnohem podrobněji. I díky tomu zjistíte, do jaké míry je tato půjčka bydlení optimální právě pro vás.

Získejte až 7 000 000 korun

Hypotéka od České spořitelny nabízí v maximu až 7 000 000 korun. Tato částka je ovšem tou nejvyšší možnou, jíž lze dosáhnout. Klidně si můžete vzít finanční prostředky od pouhých 5 000 korun. Nejčastěji se jedná o sumy, které se nacházejí finančně okolo 1 000 000 až 2 000 000 korun. Právě tolik peněz je zapotřebí k zaplacení větší části ceny rodinného domku, který si člověk rozhodně postavit. To samé se může klidně týkat i kompletní rekonstrukce nemovitosti, a to v celkovém větším rozsahu.

Expresní vyřízení hypotéky

Vynikající je i fakt, že hypotéka u České spořitelny může být vyřízena do pouhých několika málo minut. U mnohých zprostředkovatelů se tak děje online, a to vyplněním formuláře, které zabere minimální dobu. O přiřknutí hypotéky budete informování v podstatě obratem, takže budete ihned vědět, na čem vlastně jste.  Výhodná je i doba splatnosti stanovená od 60 do 360 měsíců. Zapomenout přitom nemůžeme ani na úrokovou sazbu začínající na 2,39 %.

Další plusy hypotéky

Velkou výhodou této půjčky na bydlení je maximálně triviální vyřízení hypotéky. Vyplnění online formuláře je rychlé a velmi jednoduché. Samozřejmostí jsou i nízké garantované úroky, které u jiné společnosti nemusíte dostat. Při nastavení hypotéky lze využít i poradenství. Zapomenout bychom neměli ani na možnost přerušení čerpání hypotéky nebo odložení splátek.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.