epenize.eu_viasms_cz_nahledovy

Srovnání bankovních účtů – který se vám vyplatí?

Bankovní účty používá každý z nás. Jste si jisti, že právě ten váš je ten nejlepší? Mnoho běžných účtů může být právě pro vás výhodnější. Ať již jde o výši poplatku nebo doplňkové benefity, které z vlastnictví běžného účtu vyplývají. Vybrali jsme ty, které se můžou zdát nejlepší. Pozorně čtěte!

Vedení účtu? Zdarma!

U prvních třech bankovních účtů je vedení tohoto konta zcela zdarma. To se určitě vyplatí. Jde o účtu u společností mBank. Konkrétně osobní účet mKonto. U tohoto produktu je navíc úroková sazba 0,01%, a u spořících účtů až 0,80%.  Jde tedy o účet s vedením zdarma bez jakýchkoli podmínek. Součástí je bezkontaktní multiměnová karta a možnost čerpat kontokorent až do výše 100 tisíc korun bez poplatků. Dalším účtem s vedením zdarma je ten od AirBank. Na spořicím účtu nabízí až 0,3% úroku a všechny domácí platby jsou bez poplatků.

Účet od Poštovní spořitelny

Tento účet je také zdarma. Musíte však splnit podmínku obratu a to ve výši 10 000 Kč. Jinak zaplatíte 69 Kč za měsíc. Na běžném účtu se také nedočkáte žádné úrokové sazby. Ta je však součástí spořicího účtu. Jde o 1,3 %. Dále si však připlatíte za výběr z bankomatu – 40 Kč. Součástí účtu je bezkontaktní platební karta. Další výhodou je zdarma zasílaný elektronický výpis z účtu a neomezený počet domácích příchozích i odchozích plateb.

Raiffeisenbank – eKonto SMART

Reiffeisenbank má pro naás také zajímavý produkt. Jejich účet eKonto SMART. Pro vedení tohoto účtu zdarma potřebujete splnit jediné – váš kreditní obrat musí být minimálně ve výši 15 000 Kč a zároveň musíte provést alespoň 3 debetní transakce. Tedy buď zaplatit něco z účtu nebo kartou či z bankomatu vybrat. Jinak se vás týká polatek za vedení ve výši 99 korun za měsíc. K výběru z bankomatu se však váže i poplatek 100 Kč + půl procenta z vybírané částky. To platí však jen pro zahraničí. Opět je zde neomezený počet elektronických plateb.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *