Kredito24

Spořicí účet srovnání

Spořicí účty nabízí dnes již celá řada bank a družstevních záložen. Tyto účty jsou určeny jak pro fyzické osoby, tak i právnické. Slouží pro pravidelné i nepravidelné vklady různě velkých finančních částek. Otázkou však zůstává, jaký spořicí účet si vybrat, aby vyhovoval vašim požadavkům a nárokům. Stejně jako máte k dispozici srovnání běžných účtů, nabízí se i srovnání spořicích účtů.

Srovnání spořicích účtů

Než si založíte spořicí účet, jistě si prohlédnete nabídku několika bank. Čas, který byste museli strávit čekáním na pobočkách, můžete díky ProjektuSpořicí účty – srovnání strávit daleko lepším způsobem. Srovnání spořicích účtů vám přináší aktuální přehled spořicích účtů na českém finančním trhu. V pohodlí domova se vám nabízí díky několika málo kliknutím možnost srovnání jednotlivých spořicích účtů. Díky tomu si můžete zvolit ten, který bude pro vás nejvýhodnější. Projekt vám nabízí vždy aktuální přehled úrokových sazeb jednotlivých spořicích účtů a termínovaných vkladů.

Jak vybrat nejlepší spořicí účet?

Při výběru spořicího účtu je nutné zaměřit se na několik faktorů. Důležitá je výše úrokové sazby, ale i to, zda je potřeba mít založen běžný účet u banky, kterou jste si pro založení spořicího účtu vybrali. Nezahálejte a zjistěte si veškeré poplatky a další výdaje spojené s vámi vybraným spořicím účtem. Vědět byste měli také to, pokud si založíte produkt s výpovědní lhůtou, jaké jsou případné sankce za předčasný výběr. Máte ale i možnost založit si spořicí účet bez výpovědní lhůty, což je výhodné zejména pro ty z vás, kteří chcete mít peníze neustále po ruce. Zajímat by vás měl také způsob úročení, tzn. po jaké době jsou připisovány finanční prostředky na váš účet.

Spořicí účty srovnání 2015 aktuálně

Pokud vás tedy zajímá, které spořicí účty jsou v roce 2015 nejvýhodnější, podívejte se na náš přehled nejvýhodnějších spořicích účtů, které jsou seřazeny podlevýše ročního úroku. Spořicí účet u Air Bankmá aktuální výši ročního úroku 1,10 %. Spoření ZUNO má aktuální výši ročního úroku 0,7 %, což ale platí do částky 2 500 000 Kč. Založíte-li si Spořicí účet od Equa Bank aktuální výše ročního úroku bude 1,00 % p.a.Dalšími výhodnými spořicímu účty jsou Wüstenrot Spořicí účet, Era Červené konto – Poštovní spořitelna, Spořicí účet Fio konto, Spořicí účet eMAX Plus od mBank.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *