SOS Credit pujcka: Recenze zajímavého nebankovního produktu

SOS credit je půjčka, která se zapisuje do povědomí klientů svou rychlostí a dostupnosti na internetu. Pojďme se podívat blíže na tom, co vás při zřízení takové půjčky čeká. Tato recenze na SOS credit půjčku vám pomůže se rozhodnout, zda do této varianty jít.

Základní vlastnosti

Pojďme se podívat na formální náležitosti produktu od této firmy. Jde o půjčku, kde lze půjčovat částky od 1000 až do 15 000 korun. Splatnost se liší dle vyjednaných podmínek. Obvykle jde však o varianty 7, 14, 21 nebo 28 dní. RPSN pak dělá od 1500 do více než 150 000%. Výhodu je sjednání půjčky přes internet online. Můžete si zde také prodloužit splatnost, nedokládáte příjmy a nehledí se do registru dlužníků.

Výhody SOS credit

Výhody SOS credit půjčkyVýhody SOS credit půjčky jsou v případech, kdy sháníte rychlou půjčku před výplatou. Pro tento účel funguje dokonale a není ani moc nevýhodná. Můžete si také opakovaně prodlužovat půjčku a SOS credit pro vás chystá i věrnostní program, kde lze získat až 20% slevu na úrocích. Jde také o dostupnost půjčky, která je zaručena například tím, že vám bude půjčena částka bez zástavy či ručitele a na druhé straně najdete vše potřebné přímo na webových stránkách www.soscredit.cz.

SOS creditSOS credit

 

Existují i nevýhody

Samozřejmě, jako každá podobná situace, i půjčování si u nebankovní společnosti SOS creditSOS credit  má svá rizika a nevýhody. Tak například se RPSN pohybuje opravdu v závratných výšinách. Tento produkt tak užívejte jen na krátkodobé půjčky. Dále je nevýhodou to, že se výše půjček zvyšuje podle jejího pořadí. Pokud je například první 4500 Kč, druhá dělá již 6000 Kč. Dále nám také vadí nesmyslné poplatky 1 Kč za akce, jako jsou změna mobilního čísla, čísla účtu nebo emailu.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.