Daně

AAA refinancování: Skutečně se vyplatí?

Možná znáte službu AAA refinancování. Pokud zvažujete převedení půjčky k jiné společnosti a nejste spokojeni se stávajícími nabídkami, nabízí vám tato společnost své služby. Jednoduše jde o webový portál www.aaarefinancování.cz , které vám vypracuje podrobé srovnání vašich možností, co se refinancování týká. Skutečně se to však vyplatí? Nemusíte zkoumat složité detaily, podíváme se na to za vás!

S kým máte tu čest?

Společnost, která tento web provozuje je SSP Company. Sídlí v Pardubicích a zaměřuje se na zprostředkovávání refinancování půjček od nebankovních poskytovatelů. Můžete si také nechat udělat nabídku na nejvýhodnější způsob konsolidace půjček na samotné úvěry. S touto firmou se můžete setkat i v jiných odvětvích. Zabývají se například i telemarketingem, grafikou, informačními technologiemi. Kontaktovat je pak můžete přes www.sspc.cz nebo pomocí Facebookového profilu.

Výhody i nevýhody

Samozřejmě narazíte na dobré i horší stránky produktu. Začněme optimisticky. Mezi hlavní výhodu této služby patří bezplatnost stránek i poskytovaných informací. Lze tedy službu aaa refinancování použít jen podpůrně. Informace jsou docela přehledné a podané tak, že se v nich vyzná i úplný laik. Díky individuálnímu případu ke každé situaci poté můžete ušetřit nemalý peněžní obnos. Mezi nevýhody aaa refinancování pak patří například vyřizování žádostí, které se mnohdy vleče déle.

Jak využít službu

Pokud máte zájem o vypracování nabídek, stačí vyplnit formulář se žádostí. Ten si nejděte na internetových stránkách společnosti. V úvodní nabídce zvolíte, o co máte zájem a následně vyplníte údaje o úvěru, kterého se chcete zbavit. Zadává se zde výše půjčky, první splátku a měsíční splátky. Dále uvádíte samozřejmě i název společnosti a produktu, který jste použili. Ke každému formuláři patří i osobní údaje, které též vyplníte a pošlete. Poté již čekáte na odpověď, na kterou, jak jsme již zmínili, čekáte poněkud déle.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *