Recenze Zaimo půjčky

Zaimo je nebankovních společnost, která se orientuje na poskytování online půjček. Zaimo půjčku si můžete sjednat přímo na webové adrese www.zaimo.cz. Jaké jsou výhody Zaimo půjčky a jaké podmínky musíte splňovat pro její schválení, to vše se dozvíte v našem příspěvku.

Zaimo.cz

Půjčka Zaimo.cz je poskytována prostřednictvím české společnosti Kredito24, která nabízí transparentní a rychlé půjčky. Kredito24 Česká republika s.r.o. je pobočkou německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Jedná se o nebankovní společnost, která využívá plně automatizovaného systému, díky němuž může objektivně posoudit žádosti o Zaimo půjčku. Díky systému získá potenciální klient nejen rychlé vyhodnocení, ale i rychlé vyplacení peněz na bankovní účet.

Zaimo půjčka a její výhody

Zaimo se specializuje na menší úvěry s kratší dobou splatnosti. Zaimo půjčka je poskytována do maximální výše 25 000 Kč a doba splatnosti je nejvýše 12 měsíců. Pokud vám to finanční situace dovolí, není problém splatit půjčku dříve. Je nutné se prostřednictvím online formuláře zaregistrovat. Registrace vám nezabere více jak 5 minut. Následně už jen vyplníte žádost online za pomoci kalkulačky. Půjčka je neúčelová, nemusíte dokládat, na co peníze využijete. Zaimo půjčka nevyžaduje ani ručitele, ani ručení majetkem. Velkou výhodou je kromě rychlého vyřízení a schválení také 24 hodinový provoz online.

Zaimo půjčka – podmínky získání

Abyste si mohli požádat o půjčku Zaimo.cz, musíte dosáhnout věku 18 let a mít trvalý pobyt v České republice. Podmínkou je také vlastní bankovní účet či alespoň dispoziční právo k bankovnímu účtu. Je potřeba také uvést svoji e-mailovou adresu a mít mobilní telefon a přístup k internetu. Půjčka Zaimo.cz je nastavena na míru každému žadateli. Výše splátky vám bude pomocí systému určena na takovou částku, aby pro vás nebyl problém ji řádně splácet. Je dobré nastavit si splátky raději menší a na delší dobu. Zaimo půjčka v žádném případě není podvod. Vše si můžete ověřit na internetu, kde máte k dispozici jak Zaimo recenze, tak i zkušenosti klientů.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.