S anonymní platební kartou nepotřebujete bankovní účet

Freepay

Platební karty jsou dnes pro většinu z nás samozřejmostí. Jejich společným jmenovatelem je vázanost k osobnímu bankovnímu kontu. Spousta lidí si proto myslí, že si může kartu pořídit pouze tehdy, když si založí vlastní účet v bance. Opak je ale pravdou! Existuje totiž anonymní platební karta, která není se žádnou finanční instituci spjata a není tak zapotřebí vlastního účtu. Jedná se přitom o plnohodnotný produkt, který je akceptován v celé síti MasterCard. V čem tedy spočívají její výhody a jak funguje?

Spousta výhod a maximálně bezpečné používání

Hlavní výhoda spočívá v již zmiňované absenci bankovního účtu. Samozřejmostí jsou výhodné výběry z bankomatů jakýchkoli finančních ústavů. Platit u obchodníků budete moci pohodlně úplně stejně, jako byste měli standardní bankovní kartu. Zapomenout nelze ani na naprosto bezpečnou variantu placení na internetu. V neposlední řadě si i maximálně efektivně pohlídáte vaše vlastní hospodaření, jelikož si na kartu nabijete tolik peněz, kolik si můžete dovolit vyčerpat. Struktura poplatků za použití i vedení je naprosto transparentní, takže víte, na čem jste.

Princip fungování karty Freepay

Princip, na němž je předplacená platební karta založena, je velmi jednoduchý. Ihned po zakoupení v kamenné prodejně anebo na internetu online si ji nabijete prostřednictvím automatické telefonní linky. Pak už můžete klidně platit u obchodníků nebo vybírat z bankomatů hotovost.

Zaplaťte pohodlně kdekoli a kdykoli

Tato moderní blesk peněženka vám umožní platit u všech obchodníků akceptujících karty pod značkou MasterCard. Celá síť v současnosti čítá více než 34 000 000 akceptačních míst. Platit budete moci kdykoli dle možností samotných obchodníků a eshopů. U těch je ale platba časově prakticky neomezená, jelikož nakupovat online můžete kdykoli dle vašich potřeb.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.