Partnerská půjčka Cofidis

Cofidis

O faktu, že ve dvou se to táhne mnohem lépe, se přesvědčujeme poměrně často. I ve světě půjček je tomu nejinak. Důkazem budiž Partnerská půjčka od společnosti Cofidis. Jedná se o vcelku výjimečný úvěr, který dokáže bez větších problémů uspokojit požadavky spousty lidí. Podívejme se tedy na jeho charakteristiky a zkrátka na to, proč se může vyplatit. Důvodů je, jak ostatně vyplyne z následujících řádků, poměrně hodně.

Jakýkoli partner získá půjčku

Již jenom sousloví Partnerská půjčka hovoří jasně o vcelku specifickém typu úvěru, který je doslova originální a dokáže nabídnout více, než je tomu u konkurenčních finančních produktů. Půjčku mohou získat jak manželé, tak i nesezdaní partneři a v neposlední řadě i sourozenci. Rodinné vztahy mohou být prakticky jakékoli. Podmínkou je pouze společná adresa, a to jak trvalá, tak třeba i přechodná. Úroková sazba se pohybuje od velmi příjemných 6,9 % p. a. Vedení a sjednání úvěru jsou zcela bezplatné.

Kdo může získat Partnerskou půjčku?

získání Partnerské půjčky musíte splnit určitá předem daná kritéria. V první řadě musíte být občanem České nebo Slovenské republiky a mít zde trvalý pobyt. Dále je nezbytné dosažení plnoletosti. V neposlední řadě musíte doložit svůj stávající příjem jako doklad dostatečné bonity. Nesmíte být také veden v některém z registrů dlužníků. Doložit musíte i kontakt a musíte mít i platný bankovní účet.

Vyberte si tu nejvýhodnější půjčku

Vy sami jste strůjcem vlastního štěstí a i u půjček je třeba takto přistupovat ke konečnému výběru. Je tedy třeba porovnávat celkové podmínky. Velmi zajímavý je i model této půjčky. Vycházte budeme ze situace, kdy si půjčíte 120 000 korun na 7 let. Roční úroková sazba bude 6,9 % a celková měsíční splátka 1 793 Kč. Kompletně tedy zaplatíte zpět poskytovateli 150 612 Kč. Přeplatek si můžete pohodlně spočítat.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.