Rychlé srovnání nebankovních půjček

02_koruny

Potřebujete rychlou půjčku? V tomto článku vám nabídneme pár tipů, jak se orientovat ve světě nebankovních půjček.

Flexibilní půjčka

Hlavními výhodami flexibilních půjček je poměrně rychlé jednání. Nemusíte spěchat nikam na pobočku a žádost o půjčku si můžete vyřídit velmi snadno a rychle online. Tato služba je k dispozici čtyřiadvacet hodin denně a stačí k ní mít přístup na internet buď prostřednictvím vašeho osobního stolního počítače, nebo mobilního telefonu. Zpravidla stačí vyplnit jen nezávaznou žádost ve formuláři a zjistíte podmínky, za jakých pak budete půjčku splácet. Některé společnosti nabízejí půjčku v hodnotě od 10 000 až do 250 000 kč. A je jedno, za co půjčené peníze utratíte. Můžete si klidně pořídit třeba novou televizi do obýváku, novou sedací soupravu nebo venkovní výbavu do zahrady. Pro srovnání různých nabídek můžete využít třeba kalkulačku půjček.

Proč flexibilní

Půjčka je flexibilní proto, že během splácení můžete každý měsíc platit jinou částku. Splácenou částku si tak můžete flexibilně upravovat podle vaší momentální situace. Jste-li v situace, že máte najednou k dispozici více peněz, můžete splatit vyšší částku. Naopak, pokud zrovna procházíte obdobím, kdy máte vyšší výdaje, můžete splatit jen minimální částku. Splácení půjčky lze také někdy zdarma odložit.

Rychlá půjčka v Tescu

K získání nejvýhodnější půjčky si musíte zjistit informace od různých poskytovatelů. Půjčit si rychle peníze dnes ale můžete téměř na každém kroku. Rychlou půjčku už nabízí třeba i nákupní centrum Tesco. A jak taková půjčka v Tescu funguje? Vyřídíte si kartu, kterou získáte vyplněním online formuláře nebo vyhledat prodejnu Tesco. Na kartu pak měsíčně splácíte půjčené peníze. Vždycky stačí poslat alespoň minimální částku, ale nejpozději do dvacátého dne kalendářního měsíce. Způsob platby může být různý. Buď částku pošlete bankovním převodem, složenkou z výpisu nebo pomocí QR kódu přes terminály Sazky.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.