191

Rychlé, bezpečné a prověřené půjčky do výplaty

Rychlé půjčky do výplaty, kterým se někdy říká také SMS půjčky, patří k nejoblíbenějším úvěrovým produktům a každý den si o ně u různých nebankovních poskytovatelů žádná obrovské množství lidí. Kdo tyto půjčky může získat, jak se dají sjednat a které z nich patří k nejlepším – na tyto otázky se vám pokusíme stručně odpovědět v našem článku.

Půjčky do výplaty jsou dostupné pro velkou většinu zájemců

Velkou výhodou rychlých půjček před výplatou je jejich skvělá dostupnost pro drtivou většinu potenciálních klientů. Získat je obvykle mohou lidé bez nutnosti dokazování příjmů, většinou je získají i zájemci se záznamem v registru dlužníků nebo s exekucí. Tyto půjčky jsou dostupné i pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo nezaměstnané – jedinou opravdu zásadní podmínkou, která platí vždy, je minimální věk 18 let.

Sjednání půjček probíhá téměř vždy přes internet

Rychlé nebankovní půjčky se v dnešní době většinou sjednávají prostřednictvím webových stránek, u mnoha poskytovatelů je to dokonce jediný způsob, jak půjčku získat. Vyřízení úvěru přes internet je pohodlné, snadné a rychlé, zájemce si může žádost podat v kteroukoli dobu a v ideálním případě může mít peníze na účtě již během několika minut. Pro ty, kteří potřebují půjčky ihned je tak sjednání úvěru doslova hračka.

Japonská půjčka – nejlevnější nebankovní úvěr v ČR

Hledáte-li malou krátkodobou nebankovní půjčku, která má co nejnižší poplatky a úroky, odpověď je jednoznačná – nejlevnější je Japonská půjčka od společnosti Home Credit. Na trhu je už více než rok, kdy nahradila původní produkt s názvem Click Credit. Japonská půjčka je naprosto férová a kromě toho, že jsou u ní jen nízké poplatky (pouze 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč), účtuje si i velmi nízké částky za prodloužení splatnosti a má jen minimální sankce za prodlení. U této půjčky se opravdu nemusíte ničeho bát a pokud si ji navíc berete poprvé a vrátíte ji do 14 dnů, získáte ji s nulovým úrokem.

Půjčky

CreditAir – nejdelší krátkodobá půjčka na trhu

Stačí vám jen malá částka, ale měsíc je pro vás málo? Pak by vás mohla zaujmout půjčka CreditAir, která má neobvykle dlouhou dobu splatnosti – celých 75 dní. V ostatních ohledech jde jinak o klasický krátkodobý nebankovní úvěr, navíc při první žádosti ji máte zdarma – až do výše 6 000 Kč. CreditAir se tak určitě vyplatí a mezi nebankovními půjčkami je to rozhodně jedna z nejlepších možností.

Ninja půjčka – půjčka s největší šancí na schválení

Ninja půjčka sice není tolik známá, v mnoha ohledech ale předčí řadu populárních úvěrů, známých z TV reklam. Jedná se o typickou rychlou SMS půjčku, její maximální výše je 4 500 Kč a doba splatnosti do 30 dní. Zásadní výhodou jsou zde minimální nároky na žadatele – žádné dokládání příjmů, žádné nahlížení do registru dlužníků a žádné zdlouhavé papírování. Ninja půjčka má velmi vysokou schvalovatelnost (až 90 % lidí půjčku skutečně dostane) a je vhodná i pro důchodce, studenty, maminky na mateřské nebo nezaměstnané.

Srovnání půjček vám pomůže vybrat si vhodný úvěr – snadno a rychle

Kvalitních a spolehlivých půjček do výplaty je ale strašně moc – pokud si nejste jistí, doporučujeme vybrat si s pomocí nezávislého srovnávače půjček. Takovýchto webů už funguje hned několik, k těm nejlepším patří např. PůjčkyHned.cz nebo CoolPůjčky.cz. Vhodný úvěr si můžete snadno najít i zadáním požadované částky, takže se vám např. zobrazí jen půjčky 5 000 Kč ihned.  Webové portály se srovnáním půjček mají ještě jednu nezanedbatelnou výhodu, kterou musíme také zmínit – jsou v nich zařazeny jen ověření poskytovatelé, takže pokud si žádost podáte prostřednictvím takovéto stránky, nehrozí vám žádné nebezpečí, protože podvodné půjčky na zmíněných srovnávačích nikdy nejsou.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *