Rychlá půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Když potřebujete opravdu výhodnou půjčku, můžete ji zcela jistě mít. Je třeba ovšem poměrně velkého úsilí v porovnávání většího množství úvěrů z hlediska jejich charakteristik. Chcete-li si ušetřit tento zdlouhavý a ne příliš zábavný proces, můžete si vybrat půjčku u společnosti Cetelem, která je schopna nabídnout velmi solidní podmínky pro každého. Podívejme se na ni tedy mnohem podrobněji a upozorněme na přednosti, kterými v každém případě disponuje.

Nulové poplatky

Vynikající je u tohoto úvěru zejména to, že není nijak zatížen zbytečnými poplatky. Není nutné vydávat peníze ani za vedení účtu, ani za předčasné splacení úvěru. Zpoplatněna není ani žádná mimořádná splátka. Roční úrok začíná na pouhých 6,9 %, což je v porovnání s konkurencí velmi výhodné. Když se prostě rozhodnete splácet větší množství peněz, půjčku pohodlně splatíte ještě před termínem bez sankcí. Je zkrátka jen na vás, jakým způsobem se k celé situaci postavíte a peníze budete vracet poskytovateli.

Půjčte si až 200 000 korun

Výše půjčky je ryze na vás. Kolik potřebujete, tolik si zkrátka můžete půjčit. Horní hranice je stanovena až na 200 000 korun. Nejnižší možná půjčka činí celkem 20 000 korun. Vyřízení je naprosto jednoduché. Na internetu jen vyplníte příslušný formulář o poskytnutí úvěru a následně se s vámi bude bavit zástupce poskytovatele půjčky. Ten si s vámi dohodne veškeré záležitosti včetně splátkového kalendáře a dalších nezbytných věcí.

Doklady nutné k úspěšnému vyřízení

K získání půjčky u společnosti Cetelem potřebujete pouze několik základních dokladů. V první řadě se bude jednat o průkaz totožnosti, tedy občanský průkaz. Důležité je také doložení o vašich příjmech, a to v podobě dvou posledních výplatních pásek. Pokud jste OSVČ, bude nezbytné doložení posledního daňového přiznání.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.