Rohlík pokračuje v expanzi: pokrývá už 90 procent země

nákup

Rohlík patří mezi rozvozce potravin, které už vyzkoušelo přes milion domácností. Vždy včas, s ohlášením a s přesností dodá všechny potraviny, které si objednáte. Nyní jej bude moci vyzkoušet opět o dost více lidí.

Až 90 procent země

Rohlík nově navštěvuje Jižní Čechy, konkrétně oblasti kolem Tábora, Písku i Strakonic. Nezapomíná ale ani na chatové oblasti, třeba ty kolem Kokořínska. Stejně tak se zaměřuje i na další oblasti s menší občanskou vybaveností. Obsloužit už dnes dokáže Rohlík 90 procent Česka.

obchod

Foto: Pixabay

Obsluhuje i 2 000 vesnic s méně než 500 obyvateli

Kromě potravin Rohlík lidem dodává drogerii. Pro každou oblast přitom nabízí sortiment z jiných lokálních skladů. V Praze jich je kupříkladu 14. Rohlík spolupracuje s více než 250 lokálními farmáři. Podporuje tím ekonomiku a růst v této oblasti. Zajištěné fungování těchto lokálních producentů je vždy ve prospěch celé ekonomiky.

Rohlík navíc nabízí i službu zvanou Premium za kterou si za dovoz neúčtuje žádné poplatky. Prioritou obchodního řetězce je se dále rozvíjet a prosperovat. Zájem i spokojenost dokazuje i zpětná vazba zákazníků. Každý z nakupujících má právo hodnotit nejen spokojenost s nákupem, ale i s kurýrem, který nákup doveze. Ne vše se ale Rohlíku povedlo, konkrétně zahraniční expanze ne vždy dopadly tak, jak si vedení firmy představovalo.

Zdroje informací: https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/rohlik-cz-e-commerce-jidlo-e-shopy-rozvazka-dovazka-slevy.A240606_105245_ekoakcie_rts

https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/05/rohlik-rozsiruje-nove-svou-sluzbu-do-jiznich-cech/

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.