Rekvalifikační kurz účetnictví: Získejte nové poznatky a aplikujte je v praxi

Kurz účetnictví

Uvažujete o změně zaměstnání, případně jen o vlastním zdokonalení? Proč ne? Člověk se může vzdělávat prakticky celý život. Nikdy nevíte, kdy se vám budou nově nabyté informace hodit. Výbornou volbou je především vzdělávání přímo v oblastech, které se do jisté míry týkají vašeho stávajícího zaměstnání. Typickým příkladem je třeba účetnictví. Tento progresivní obor se prosazuje čím dál tím více a účetní oddělení se nachází fakticky v kterékoli firmě. I proto je naším tipem rekvalifikační kurz účetnictví společnosti Orange Academy, jejž v následujících řádcích představíme.

Co se v kurzu naučíte?

Hlavním cílem celého kurzu je nabytí znalostí k tomu, aby byl absolvent schopný vést účetnictví malé či střední společnosti. Naučí se prakticky kompletně účtovat, a to od úplného začátku. Dokáže zavést účetní jednotku, vést agendu a samozřejmě efektivně řešit komplexní účetní uzávěrku. Těmto dovednostem se naučí rekvalifikační kurz pro začátečníky i zájemce bez jakýchkoli zkušeností v oboru.

Na názorných příkladech se učí nejlépe

Přesně toho si je zmiňovaná společnost Orange Academy vědoma. Proto postavila výuku na praktických názorných příkladech. Zájemci si mohou všechno pečlivě procvičit a zažít účtování v praxi na vlastní kůži. Zmiňovaná společnost má s rekvalifikačními kurzy dlouholeté zkušenosti. Důkazem může být i více než 6000 úspěšných absolventů.

Kurz účetnictví

Pro koho je kurz optimální?

Především pro úplné začátečníky, kteří si chtějí zvýši svou kvalifikaci, případně získat předpoklady pro úspěch na trhu práce. Výborný je i třeba pro ženy, které se vracejí z mateřské dovolené a potřebují si znalosti jenom oživit. Absolvovat jej mohou všichni zájemci, již chtějí získat osvědčení o rekvalifikaci mající akreditační číslo vydané MŠMT ČR.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.