Zonky půjčky

Recenze Zonky půjčky: Pomohou, nebo podvedou?

Pojem Zonky půjčky je u nás velmi často diskutovanou záležitostí. Najdeme jej nejen na nejrůznějších finančních fórech, ale také v odborných časopisech a také na nás útočí v podobě televizních spotů. I proto se vyplatí zjistit si o Zonky zkušenosti jiných anebo si přečíst Zonky recenze, které mohou leccos prozradit. I my se tedy budeme tomuto poměrně ambicióznímu projektu věnovat a zkusíme u něj nějakým způsobem vystihnout jeho podstatu. Třeba i vám následující informace mohou přinést zajímavý náhled na věc.

Co jsou půjčky Zonky?

Jedná se prakticky o projekt, jehož autory jsou šéfredaktorka Ihned.cz Lucie Tvarůžková a developer ve startupovém prostředí Martin Pejša. Oba dva se na tomto projektu podílí společně se známým poskytovatelem nákupů na splátky a nebankovních půjček Home Credit. Společně s touto finanční skupinou vytvořili v ČR trh, na němž se mohou podílet  vydělávat všichni zúčastnění lidé. Člověk se na tento trh zaregistruje a následně si investoři vybírají, kam budou vkládat své finanční prostředky. Půjčit si tedy skutečně můžete od lidí, jak je deklarováno v reklamě. V maximu činí jedna investice 5000 korun.

Důvody, proč právě Zonky

Najít bychom mohli hned několik důvodů, proč byste se měli rozhodnout právě pro Zonky.cz. Tím prvním je pochopitelně úroková sazba, která začíná na solidních 5,99 %. Dále je třeba hovořit o ryze lidském rozměru, kdy si budete skutečně půjčovat od fyzických osob. Naopak při samotném půjčování, kdy budete investorem, bývá zhodnocení klidně i několikanásobně vyšší, než je tomu u bankovních domů. Dále je třeba uvést prvé jednání z obou stran a v neposlední řadě i možnost vzájemné oboustranně výhodné dohody.

Formality za klienty vyřeší Zonky.com

Vynikající je i pohoda, se kterou se vše okolo úvěru u Zonky.com řeší. Jedná se o důvěryhodnou společnost, která je registrována u České národní banky a také se stala členem Nebankovního registru klientských informací.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *