Firemní akce Plzeň

Pořádáte firemní akci? Zajistěte si profesionální catering

Každá firma, která chce mít mezi klienty a obchodními partnery dobré renomé, by měla jednou za čas uspořádat firemní akci. Její součástí může být prezentace služeb a produktů, nástin budoucího vývoje. Nesmí ale chybět ani kulturní program a hlavně kvalitní občerstvení a pohoštění přítomných hostů. Má-li akce formálnější charakter, je vhodné si najmout profesionály na catering, kteří zajistí kompletní pohoštění.

Tip na catering v Plzni

Cateringové společnosti dnes fungují prakticky v každém větším městě. Jde o službu, která je velmi vítaná. Dokážou zajistit jídlo a pití, a to včetně servisu přímo během akce. Na catering v Plzni je specialistou společnost GastroEvent.cz. Připraví vám menu dle vašich představ. Její zkušení zaměstnanci připraví pokrmy české i zahraniční kuchyně. Firma na přání dodá také jakýkoliv druh alkoholických i nealkoholických nápojů.

Přesně takto má vypadat catering pro firmy. Komplexní služby, zkušený personál, schopnost zajistit pro klienty vše dle jejich požadavků a představ. GastroEvent.cz nabízí samozřejmě i samotný servis během akce, o který se postarají zkušení číšníci a servírky. Během firemní akce se tak vy jako pořadatelé budete moci plně věnovat svým hostům. Ti navíc z akce budou odcházet spokojeni, protože budou mít plné žaludky dobrého jídla.

Stačí vám pizza? Doveze vám ji J. Gotti

Při méně formální akci se možná catering nevyplatí. Pokud máte setkání se zaměstnanci a jste třeba jen firmou o několika lidech, možná vám postačí klasických rozvoz jídel. Na rozvoz pizzy v Plzni se v tom případě obraťte na vyhlášenou restauraci J. Gotti, která krom pizz rozváží i typické italské pokrmy. V nabídce tak nechybí například různé druhy těstovin či rizotto. Samozřejmostí je i dovoz nápojů, alkoholických i nealkoholických.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *