Půjčky

Půjčky se zástavou vozu: Nač si dát pozor při jejich výběru

Svět úvěrů je dnes prakticky bezbřehý a najít si nějakou půjčku není vůbec složité. Především na internetu je nabídka úvěrů neskutečně pestrá. Ne všechny jsou ale výhodné. V současnosti se vyrojily půjčky se zástavou vozu. Právě na ně se zaměříme podrobněji v následujících řádcích a pokusíme se poradit, nač si dát při jejich vybírání pozor. Aspektů této nelehké volby je samozřejmě hned několik.

Dosáhnete na úvěr i vy?

Že už nějakou částku dlužíte? Pak je zapotřebí správná půjčka bez registru, která se vyplatí. Poskytovatel takovéhoto úvěru nenahlíží do některého z registrů dlužníků. Nejčastěji se jedná o Solus, nicméně existuje jich v České republice hned několik. Dále byste se měli informovat o tom, jestli poskytovatel nepotřebuje mimo protihodnoty v podobě zástavy auta také potvrzení o pravidelném příjmu anebo jiné záruky. V neposlední řadě si zjistěte celkovou dobu splatnosti a možnost odložení splátky.

Budete moci auto nadále využívat?

Skoro každý z nás potřebuje ke svému životu automobil. Dnešní uspěchaná doba je doslova protkána mobilitou. I proto se vyplatí zjistit si, jestli budete moci auto i v případě zástavy dále využívat. Mnohé půjčky se zástavou vozu to neumožňují. Auto se zastaví, zaparkuje na hlídané parkoviště a vy získáte potřebnou sumu peněz.

Obraťte se na spolehlivého partnera

Pokud nevíte, jak se zorientovat v nabídce půjček, zvolte sázku na jistotu. Tou je společnost Zastavuz s.r.o. Na stejnojmenném webu můžete vyplnit kontaktní formulář anebo zatelefonovat na uvedené číslo a úvěr si domluvit. Díky službě Money & Drive budete moci navíc zastavit své auto s tím, že jej budete dále užívat podle svých potřeb. Firma má pobočky jak v Praze, tak i v Teplicích a Brně. Předložíte velký a malý technický průkaz vozu, některé další dokumenty, následně dojde k ocenění auta a vy si budete moci odnést požadovanou hotovost.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *