Půjčky Kredito24

Potřebujete-li si půjčit peníze velmi rychle, doporučujeme vám společnost Kredito 24.cz. Jedná se o nebankovní společnost, která je zaměřena na rychlé půjčky před výplatou s krátkou dobou splatnosti. Novinkou je bezplatná aplikace Kredito24 pro smartphony, která vám usnadní vyřízení finančních služeb. Získat ji můžete na Google Play a v App Store. Další novinkou je také bonusový kupon, který vám sníží cenu za půjčku.

Půjčka Kredito24

Kredito24 je bezúčelová půjčka. Půjčit si můžete až do výše 15 000 Kč. Pro nové klienty je první půjčka ve výši 5 000 Kč, což je celkem vysoká částka. Při včasném splacení je výše druhé půjčky již 7 000 Kč. Správnou kombinaci výši půjčky a dobu splatnosti si sami můžete určit na stránkách společnosti. K dispozici jsou vám také příklady splátek v přehledné tabulce. Půjčku vyřídíte velice rychle, po schválení žádosti vám budou peníze odeslány do 15 minut. Rychlé posouzení je možné díky plně automatizovanému systému.

Jak požádat o Půjčku Kredito24

Je jen na vás, jakou částku s úrokovou sazbou si vyberete. Následně požádáte o půjčku přes internet prostřednictvím online formuláře. Během několika minut budete vědět, zda máte nárok na úvěr. Může se vám stát, že vám bude poskytnuta nižší částka, než o kterou jste si žádali. Je to proto, že částka byla snížena s ohledem na vaši aktuální finanční situaci. Pokud již víte, že vám bude půjčka poskytnuta, nic vám nebrání, abyste převedli 1 Kč na bankovní účet společnosti Kredito24.cz. Tímto způsobem bude ověřeno, že jste skutečným majitelem bankovního účtu, na který vám společnost převede peníze. Po kladném posouzení vaší žádosti vám společnost ihned odešle peníze na váš bankovní účet.

Splatnost Půjčky Kredito24

Pokud budete pravidelně splácet včas, budete mít možnost si při další žádosti úvěr navýšit. Postupně se tak můžete dostat až na částku 15 000 Kč. Při opakované žádosti si budete moci požádat o půjčku jen prostřednictvím SMS zprávy. Budete-li chtít, půjčku můžete předčasně splatit bez poplatků a velice jednoduše po přihlášení na vašem účtu Kredito24. Pro předčasné splacení máte možnost si vybrat způsob, který vám bude vyhovovat.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.