Půjčka UniCredit

Pokud potřebujete velmi rychlou půjčku od spolehlivé bankovní společnosti, určitě se vyplatí vsadit na UniCredit Bank. Ta nabízí Presto půjčku vyznačující se opravdu pozoruhodnými charakteristikami. Jedná se o velmi snadno dostupný úvěr, který můžete mít uzavřený do několika málo minut bez jakéhokoli zbytečného papírování. Určitě nebude od věci soustředit se na tuto půjčku podrobněji a poukázat si na její základní výhody. Volit můžete klasickou Presto půjčku nebo Presto půjčku Maxi.

Výjimečnost PRESTO půjčky

V čem je Presto půjčka výjimečná? V první řadě tím, že si ji můžete vzít maximálně pohodlně, a to prostřednictvím internetu. Stačí se pouze posadit k nějakému chytrému zařízení a připojit se na stránky společnosti UniCredit Bank. Tady pouze vyplníte příslušný formulář sloužící jako žádost o půjčku a můžete získat peníze, o něž si budete žádat. Výhodná je i úroková sazba u tohoto úvěru, která startuje na 8, 4 %. Čerpat peníze budete moci fakticky ihned po tom, co podepíšete smlouvu o zprostředkování úvěru.

Až 250 000 korun

Presto půjčka od UniCredit Bank vám nabídne až 250 000 korun bez spolužadatele. Pokud budete takovéhoto člověka nebo firmu mít k dispozici, dosáhnete klidně i na 500 000 korun. Jinak úvěr startuje na 30 000 korunách. Vybrat si budete moci logicky přesně tak vysokou sumu, která vám bude maximálně vyhovovat.

Další výhody Presto půjčky

Presto půjčka nabízí spousty dalších výhod. Začít bychom mohli především možností bezplatného předčasného doplacení úvěru. Výborný je i fakt, že jde o ryze neúčelový úvěr, který můžete využít na financování čehokoli, co momentálně potřebujete. Klidně jej lze použít i na splacení již stávajících otevřených úvěrů. Peníze pochopitelně obdržíte na účet, nicméně lze si je vyzvednout i na některé z poboček této společnosti, kterých je v České republice velké množství.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.