Půjčka pro OSVČ má v dnešní době jen minimum podmínek

peníze

Rychlá dohoda a blesková výplata peněz. Podmínkou je krátký formulář, který bude nutné vyplnit a také splnění několika podmínek, bez nichž se taková transakce neobejde. Každý, koho zajímá podobný úvěr, musí ověřit svou totožnost a bankovní konto. Nutné také je, aby doložil, že je skutečně aktivním OSVČ. Jinak řečeno, musí předložit osmimístné identifikační číslo, které bude následně ověřeno. Je to samozřejmě jen formalita. Peníze přitom mohou sloužit na cokoliv, co souvisí s podnikáním. A je nutno dodat, že takový repertoár umí být hodně široký.

Je určena také začátečníkům v oboru

Komu vlastně může pomoci? A kdo o ni může požádat? Půjčka pro OSVČ je skutečně pro všechny, a to platí i pro zájemce, kteří si teprve před několika dny vyřídili na živnostenském úřadu potřebná povolení k podnikání. Pokud jim banka nedůvěřuje, protože nemají za sebou ještě žádnou historii, v nebankovním sektoru se setkají s úplně jinou odezvou. Nezáleží na tom, kolik máte odpracovaných let v oboru a může být určena například i na nákup základního vybavení dílny nebo na software nutný pro kancelářskou práci. A jaké částky jsou připraveny? O kolik tady můžete požádat a jak dlouhý je termín splatnosti?

  • 5 000 Kč je nejnižší možná varianta. Bude stačit na smartphone nebo například tablet?
  • 30 000 Kč je maximem, o kterém můžete jednat. A konkrétní určení? Vlastně jakékoliv!
  • Splátkový kalendář může mít různé podoby. Mantinely jsou jednoduché, 7 a 30 dnů.

Konkrétní zaměření o ničem nerozhoduje

Věnujete se podnikání ve službách? Jste řemeslníkem? Máte malou provozovnu na předměstí? Jistě, ve všech případech se dočkáte pozitivní odezvy, podmínek je minimum. Půjčka na podnikání je určena každému, kdo má bankovní účet v české měně, platné IČ a splní několik málo dalších formalit. Zaměření podnikatelské činnosti nerozhoduje v tomto případě vlastně vůbec o ničem.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.