Půjčka před výplatou každému peníze nenabídne

eKonto

Když se řekne půjčka před výplatou, vybaví se většina z nás úvěr, který dokáže poskytnout finanční prostředky prakticky každému, kdo si o ně zažádá. Ostatně marketingové strategie mnohých poskytovatelů těchto úvěrů jsou přesně takto postaveny. Lidé se nechají nalákat na úvěr jen proto, že slibuje peníze každému a také nabízí možnost získání finančních prostředků úplně na cokoli. Pokud si tedy představíme závislého hráče, který vsází na cokoli a chce si jen kvůli prohloubení závislosti půjčit peníze, nebankovní poskytovatel mu je dá. Může tomu tak být, nicméně i tato situace má svůj háček.

Záruka v podobě potvrzení příjmu

Mnohé nové rychlé půjčky před výplatou si vyžadují záruky ze strany člověka, který si půjčuje finanční prostředky. Není se čemu divit, jelikož každý věřitel chce logicky poskytnuté peníze zpět. V každém případě si musí nějakou záruku vytvořit. Optimální volbou je především to, že si vše pojistí tím, že vyžaduje potvrzení o celkových příjmech dlužníka. Mnohdy bývá zárukou i konkrétní nemovitost. Její zástava není nijak složitá a třeba u hypoték funguje zcela běžným způsobem.

Netransparentní podmínky

Pozor byste si měli dát u půjček před výplatou na podmínky jejich poskytování. Jednoduše byste je všechny měli zjistit přímo na webu určitého poskytovatele. Ten by měl zveřejnit veškeré podmínky, a to co možná do největších detailů. I tato skutečnost je ostatně pro člověka shánějícího půjčku do značné míry motivující.

Online či přes SMS

Půjčit si u některé z nebankovních společností můžete hned několika různými způsoby. Jakousi klasiku představuje především alternativa online půjčky, jež je realizována maximálně rychle. Stačí jen vyplnit online formulář o poskytnutí úvěru. Zvládnete to totiž bez větších potíží velmi rychle. Rychlou alternativou jsou ale také SMS půjčky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.