První půjčka zdarma

První půjčka zdarma: Ideální řešení pro zájemce s dobrou bonitou

Octnout se ve finančně nevýhodné situaci je bohužel velmi jednoduché. Pokazí-li se vám doma některý ze spotřebičů, případně automobil či cokoli jiného, musíte sáhnout po rezervě. Tu si dnes ale tvoří jen málokdo. Jestliže v takovýchto situacích nezačnete rychle jednat, nastává problém. Nehledě k tomu, že stačí neuhradit několik složenek, případně přestat splácet úvěr či splátky z předchozího nákupu a ocitnete se i v registru dlužníků. Půjčit si dnes lze jak v bankách fyzicky, tak i online. Především druhá alternativa je hodně moderní. Nabízena je mnohými společnostmi i první půjčka zdarma. Je opravdu bezplatná a vyplatí se? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích.

Je první půjčka opravdu zcela zdarma?

Ano, u drtivé většiny společností nabízejících tento typ nebankovní půjčky se skutečně setkáme s tím, že první rychlé půjčky před výplatou bývají zdarma. Má to pouze jeden jediný háček, respektive fakt, že musíte splácet přesně dle stanoveného splátkového kalendáře. V opačném případě se situace radikálně mění.

Na čem tedy poskytovatelé vydělávají?

Výdělky společností nabízejících první půjčku zdarma jdou v podstatě ze dvou hlavních zdrojů. Z penále a také z dalších úvěrů. Na obě alternativy se zaměříme podrobněji.

Zisky z penalizačních poplatků

Pokud první půjčku zdarma nejste schopni splácet, naskakují vám penále přesně podle podmínek stanovených poskytovatelem. Jestliže si tato pravidla přečtete již na počátku, zjistíte, že se jedná o nemalé částky. Čím déle prodlení trvá, tím se sumy zvyšují. I u těchto půjček tedy platí, že pokud na jejich splácení nemáte, pozbývá smysl si úvěr brát!

Zisky z následných půjček

Samotná první půjčka zdarma je především lákadlem pro nové klienty nebankovních poskytovatelů. Pokud si člověk půjčí poprvé zdarma a vše probíhá bez komplikací, pak bude ochotný půjčit si ještě jednou včetně standardních poplatků. Tady už samozřejmě generují klienti poskytovatelům zisk.

Srovnání půjček alfou i omegou!

Nesmírně důležitou roli při výběru rychlé půjčky před výplatou, respektive první půjčky zdarma, hraje porovnání jednotlivých úvěrů. To můžete jednoduše realizovat online! Na portálu Akutnipujcka.cz si jednoduše a rychle porovnáte spousty nebankovních půjček do 30 000 korun, a to zcela zdarma. Za několik minut získáte jasný přehled o tom, která rychlá půjčka by právě pro vás byla optimální.

Ano, ale…

První půjčka zdarma se skutečně vyplatí, nicméně musíte mít spolehlivou platební morálku. Dlužni bychom neměli zůstat ani tip konkrétní produkt. Tím je Plus půjčka nabízející peníze již do 15 minut. Půjčit si můžete až 8000 korun, a to s pohodlným vyřízením zdarma a možností odkladu splátek.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *