Pronajímejte svůj telefon s PLEDDU

Pleddu

Na konci ledna vstoupil na český trh nový technologický startup PLEDDU, za nímž stojí česká firma Maloni. Startup si klade za cíl trochu ulehčit naší planetě i českým peněženkám. Točí se totiž okolo pronájmu telefonů. Telefon si můžete pronajmout, zároveň ale lze pronajmout ten váš. Případně ho prodat a pak zpětně pronajímat. Možností je celá řada.

Naše planeta je zahlcena výrobky, které by sice ještě mohly posloužit, ale lidé už je z různých důvodů vyhodili. Není to škoda? Rozhodně je. I váš telefon, jejž jste se rozhodli vyměnit, může někomu posloužit.

Pronajměte někomu váš předchozí telefon

Kupujete si nový telefon, protože toužíte po modernějším? Někdo by za ten váš starší mohl být rád. Zkuste ho pronajmout přes PLEDDU. Je to úplně jednoduché. Stáhnete si mobilní aplikaci a vše vyřešíte online. Dokonce ani nemusíte platit poštovné k zájemci o pronájem, o vše se stará PLEDDU. Funkční telefon lze také darovat, pokud nechcete, aby vám jen ležel doma.

Pleddu

Foto: Pixabay

Využijte zpětný pronájem telefonu

Potřebujete hotovost za svůj mobil, ale zároveň byste ho chtěli používat? I tohle je s PLEDDU možné. Tuto službu přitom nenabízí žádná jiná společnost ve světě. Telefon vmžiku prodáte, už do 5 minut za něj budete mít peníze na účtu, přitom ho dále využíváte. Jedná se o tzv. zpětný pronájem. Platíte tedy měsíční částku za užívání telefonu. Neuzavíráte přitom žádnou dlouhodobou smlouvu. Kdykoliv chcete, je možné s pronájmem přestat.

Zajímavá je určitě také citace spoluzakladatele Rostislava Sikory:

Naším cílem je být průkopníkem v oblasti zpětných pronájmů digitálních zařízení využívající nejnovější technologie tzv. RentTech. Díky těmto technologiím získají naši zákazníci peníze za svůj telefon téměř okamžitě a dále ho mohou používat, jak byli zvyklí. Délka pronájmu je vždy na volbě klienta. Aplikace umožňuje flexibilitu pronájmu, stejně tak i možný zpětný odprodej.

Pronajměte si telefon vašich snů

Přijde vám zbytečné kupovat nový telefon za spoustu peněz? Místo koupě si ho přes PLEDDU prostě pronajměte. K pronájmu jsou nabízeny pouze kvalitní telefony ve špičkovém stavu. Stačí si vybrat ten, který by se líbil právě vám, a pak si ho za přijatelnou měsíční sumu pronajmout. Pronájem je flexibilní a umožní vám také častou výměnu telefonů podle toho, jaké jsou zrovna vaše aktuální potřeby.

Stáhněte si aplikaci PLEDDU pro Android a vyzkoušejte všechny možnosti, jež nový startup přináší.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.