Pracovní oděvy

Pronájem pracovních oděvů ušetří vaší společnosti další náklady

Ochrana zdraví na pracovišti by měla být pro zaměstnance, potažmo zaměstnavatele, jakousi samozřejmostí. Vždyť jistá pravidla ukládá už samotný zákoník práce. Bez pravidelných prověrek BOZP se fakticky žádná společnost neobejde. Zajištění ochranných pracovních pomůcek je v kompetenci zaměstnavatele. To samé lze tvrdit o oblečení zaměstnanců. To ale nutně nemusíte zaměstnancům kupovat, případně jim na nové oděvy přispívat.

Můžete využít pronájem pracovních oděvů. Že nevíte, oč se jedná a jaké jsou výhody tohoto řešení? Pak jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž na pronajímání pracovních oděvů u renomované společnosti Lindström zaměříme podrobněji. Konkrétně se podíváme na jeho hlavní výhody.

Bezpečnost práce na prvním místě

Už mnohokrát jste si lámali hlavu s tím, jestli konkrétní boty nebo bunda splňují požadavky na bezpečnost práce? Nejspíše ano. Při pronájmu pracovních oděvů nic takového nehrozí.

Specialisté půjčují takový sortiment, který pochopitelně odpovídá normám a prošel spoustou nejrůznějších atestů týkajících se bezpečnosti. Pronajaté pracovní oblečení jako osobní ochranná pracovní pomůcka vám proto ušetří mnoho starostí.

Zapomeňte na jakoukoli agendu

Vlastnit a pečovat o oděvy pro zaměstnance není nic jednoduchého. Vždyť pracovní oblečení musíte evidovat. Jinak by se také mohlo stát, že si zaměstnanci oděvy odnesou domů a případně budou požadovat další. Evidence je náročná a zdlouhavá.

Při pronájmu pracovního oblečení je situace zcela odlišná. Každý oděv má čip, takže ihned víte, kde se nachází a jak se věci mají. Vy se navíc o nic starat nemusíte, pracovní oblečení je v kompetenci specialistů. Počty kusů můžete pohodlně sledovat přímo v aplikaci eLindstrom.

Co když se oblečení ušpiní nebo roztrhne?

Nic řešit nemusíte. Specialisté ze společnosti Lindström se kompletně o všechno postarají. Fakt, že se oděvy ušpiní, případně roztrhají, berou jako samozřejmost. Vždyť právě oblečení by mělo zaměstnance chránit při práci před nejrůznějšími problémy, případně zdravotními komplikacemi. Kalhoty, mikiny, trička, případně obuv a další součásti oděvů jsou expresně měněny tak, aby se zaměstnanec cítil co možná nejlépe a podával pracovní výkony, jež se od něj očekávají.

Jednotná firemní identita

Jako zaměstnavatel si samozřejmě přejete, aby to na pracovišti nějak vypadalo. Pokud má každý zaměstnanec jiné oděvy, moc dobrý dojem na dodavatele a obchodní partnery neuděláte. Ba naopak! Z toho důvodu se vyplatí vsadit na pronájem pracovních oděvů.

Přímo ve spolupráci s profesionály si necháte oblečení ušít na míru tak, jak budete potřebovat. Samozřejmostí jsou i vámi zvolené barvy, loga a další náležitosti, které k jednotné firemní identitě patří. Vyberete si po konzultaci i počty kusů tak, aby se v případě potřeby mohlo cokoli rychle vyměnit. Optimální je mít několik sad oděvů pro každého zaměstnance. Jestliže nepracují v halách s konstantní teplotou, musíte volit i oděvy na zimu, případně další ochranné pomůcky.

Ekologická likvidace starých oděvů je samozřejmostí

Společnost Lindström dbá na ekologii a veškeré oblečení, které už neplní svou funkci, ekologicky likviduje. Nemůže se tedy stát, že by se někde nefunkční oblečení povalovalo. Žádný textilní odpad zkrátka na pracovišti nebude. Díky pronájmu a samozřejmě i preciznímu hlídání oděvů nedochází k jeho nadměrné výrobě.

Textil

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

One Ping

  1. Pingback: Práce ve stoje ze zdravotního hlediska | Plné zdraví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *