intro-for-users

Prohlížíte si podrobně faktury za energii, nebo jste otrokem vašeho dodavatele?

Mezi nejvyšší výdaje jakékoli domácnosti patří bezesporu platby týkající se spotřeby elektrické energie a plynu. To by nebylo až tolik zvláštní, nicméně mnohdy majitelé nemovitostí platí za energii klidně i několikanásobně více, než by ve skutečnosti museli. Většinou za to mohou nevýhodné smlouvy u velkých dodavatelů. Na trhu přitom existují i menší společnosti schopné vyjít vstříc jednak cenou a jednak také férovým prozákaznickým přístupem. Jaké jsou jejich další přednosti a kterou firmu zvolit? Čtěte dál, na obě otázky vám postupně odpovíme.

Výhodná cena prioritou

Na prvním místě je pro mnohé z nás samozřejmě nejnižší cena za plyn i elektřinu. U menších dodavatelů se s ní zpravidla setkáte. Velkou výhodou smluv u nich je také fakt, že se neupisujete na nijak extrémně dlouhou dobu. Tím pádem víte, že v případě nespokojenosti není problém přejít opět ke konkurenci, která nabídne v aktuálním časovém horizontu nižší ceny.

Férové jednání a absence složité administrativy

Jednat budete přímo se zástupcem menší společnosti, nikoli s žádným zprostředkovatelem. Můžete si být jistí férovými podmínkami. Všechno se také obejde bez zbytečně složité administrativy. U mnohých velkých gigantů se jedná o smlouvy dlouhé klidně i několik stran. Podíváte-li se na https://www.epet.cz/elektrina/, zjistíte, že nebudete muset nic takového podepisovat.

Vsaďte na specialisty v oboru dodávek plynu i elektřiny

Jestliže chcete vsadit na jistotu, zvolte společnost Epet. Jedná se o dodavatele plynu a elektřiny, který je součástí velké skupiny EP Infrastructure. Proto dokáže bez větších problémů konkurovat i velkým dodavatelům. Ceny elektřiny si můžete pohodlně prohlédnout přímo na webu stejně jako ceny plynu. Ty najdete přímo na https://www.epet.cz/plyn/.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *