Operativní leasing

Operativní leasing jako životní styl úspěšných lidí

Chtěli byste mít jako fyzická osoba nový vůz, případně jako právnická kompletní vozový park? Ať už je vaše situace jakákoli, určitě by se vám nové auto hodilo. Že vám stejně každý vůz zestárne a na nový stejně nemáte dostatek finančních prostředků? Ano, možná je vaše situace takováto. Pokud si pořídíte vůz prostřednictvím operativního leasingu, můžete mít neustále nové auto, které případně po určité době vyměníte opět za zbrusu nový kus. To ovšem nejsou jediné přednosti operativního leasingu. Je jich mnohem více…

Optimální forma financování

Mimo fakt, že můžete jezdit neustále v novém vozu, patří mezi hlavní přednosti operativního leasingu samotný způsob financování. Prostě a jednoduše platíte určitou stanovenou sumu v měsíčním intervalu. Když už auto bude starší, vyměníte ho. Klidně tak učiňte i za pouhé dva roky od jeho nabytí.

Na akontaci zapomeňte

V každém případě. Na rozdíl od mnohých klasických úvěrů na auto nebo standardního leasingu nebude nezbytné na počátku platit peníze dopředu. Pouze budete skládat předem domluvenou částku v pravidelném intervalu.

Pojistku neřešíte

U každého auta se musíte samozřejmě také starat o jeho pojištění. Operativní leasing nabízí fakticky vše, co potřebujete i v tomto ohledu. Vůz je kompletně pojištěn. Vztahují se k němu jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. V případě nehody máte jistotu, že nebudete hradit vysoké náklady z vlastní kapsy, což stoprocentně stojí za to.

Starosti s prodejem a nákupem vozu logicky odpadají

Jistě si vzpomenete na situaci, kdy automobil zestárne a je zapotřebí ho prodat. Starosti s prodejem jsou většinou vcelku zdlouhavé a mnohdy se auta musíte zbavit pod cenou. Velké peripetie nastávají i v souvislosti s pořizováním nového modelu. Určitě se neobejdete bez úsilí a dostatku času pro výběr správného auta. U operativního leasingu nic takového neexistuje. Prostě auta jen vyměníte a opět jezdíte v novém.

Jasně stanovené náklady na provoz

Na jakákoli překvapení můžete zapomenout. Přesně totiž víte, kolik budete měsíčně za automobil platit. Objednat je lze full service operativní leasing, jenž pojímá mimo jiné také případné opravy poruch.

Splátky patří do nákladů

Podnikatelé potřebují náklady, aby minimalizovali své daňové zatížení. U operativního leasingu si samozřejmě mohou zahrnout splátky za auto na operativní leasing do nákladů.

Pořiďte si i více vozů

Zaujalo vás financování prostřednictvím operativního leasingu? Pořiďte si tímto způsobem celou flotilu! Učinit tak můžete velmi pohodlně online. Stačí navštívit web www.driveto.cz/ a vybrat si z nabídky vozů. Je opravdu pestrá, takže nebude problém najít takový, který vám bude vyhovovat pro soukromé či firemní účely.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *