Proč využít půjčky Air Bank

Společnost Air Bank se řadí mezi již poměrně známé nové bankovní domy, které jsou schopny nabídnout inovativní produkty. Tuto skutečnost prozrazuje i vcelku masivní reklamní kampaň, na kterou tato banka vynaložila nemalé finanční prostředky. Zajímavou volbou je především půjčka Air Bank, které je určena pro všechny žadatele. Podívejme se na ni mnohem podrobněji a poukažme si na spousty výhod, jež nabízí.

Proč právě půjčka u Air Bank?

Air Bank nabízí jak klasické půjčky, tak i možnost refinancování stávajících úvěrů. Nebudete-li s půjčkou spokojeni, budete ji moci do 30 dnů pohodlně vrátit. V prvním případě nebude poskytovatele, tedy Air Bank počítat žádnou úrokovou sazbu. Všechno se pochopitelně obejde bez jakýchkoli poplatků. Za včasné splacení budete navíc odměněni. Každému, kdo splácí včas v předem stanovených termínech, bude prominuto až několik splátek. Při včasném splácení dostanete úrokovou sazbu 9,9 % a mnohdy i nižší.

Nejrychlejší půjčka online nebo na pobočce

Jestli na půjčku skutečně spěcháte, vydejte se na některou z poboček společnosti Air Bank. Rychlost získání půjčky je expresní především na pobočkách, nicméně uzavřít ji můžete i online. K uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru budete potřebovat v podstatě pouze doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Pokud jej nemáte, postačí pouze poslední 3 výpisy z bankovního konta. Peníze můžete mít na účtu již do pouhé jedné hodiny od podpisu úvěrové smlouvy.

Naše půjčka se obejde bez poplatků

Velkou výhodou půjčky u Air Bank je i fakt, že se obejde bez jakýchkoli zbytečných poplatků. Platit nebudete ani za sjednání a ani za vedení půjčky. Pořídit si budete moci klidně i několik půjček zároveň. Při poskytnutí půjčky vám bude také zcela zdarma založen vlastní osobní účet, který budete moci využívat dle své libosti.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.