Buřinka České spořitelny

Hypotéka

Stavební spoření stále ještě patří z hlediska návratnosti finančních prostředků k velmi oblíbeným finančním produktům. Sazba je u něj velmi vysoká ve srovnání se všemi možnými dalšími spořicími produkty. Výbornou volbou mezi nejrůznějšími stavebními spořeními je bezesporu Buřinka České spořitelny. Ta dokáže nabídnout při spoření příslušné nejvyšší sumy až 2 000 korun za rok. Takovouto sumu vám žádný jiný finanční produkt nabídnout nedokáže. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na mnohé charakteristiky tohoto spoření.

Stavební spoření pro každého

Buřinka je produktem, který je určen prakticky pro širokou veřejnost. Spořit mohou klidně i děti prostřednictvím svých rodičů. Mohou tak mít do určité míry usnadněný vstup do dospělého světa. Výhody spoření s Buřinkou ocení i lidé v produktivním věku. Bez problémů si můžete tímto způsobem vytvořit i dokonalou rezervu na stáří, kdy budete mít třeba finančních prostředků méně. Lidé v produktivním věku mohou využít zajímavého úvěru na stavbu nové nemovitosti či na rekonstrukci té stávající.

Skutečné výhodné stavební spoření

Stavební spoření s Buřinkou vám určitě nebude nakazovat, jakým způsobem byste měli využívat naspořených finančních prostředků. Zhodnocení vašich vkladů až 3,4% za rok je naprosto vynikající a vyplatí se. Aktuální státní podpora činí až 10% z ročního ideálního vkladu. Vklady jsou pochopitelně ze zákona pojištěny, takže se o vaše peníze nebudete muset vůbec obávat. Abyste si mohli půjčit, stačí naspořit 35 % z cílové částky. Dalších zbylých 65 % si budete moci půjčit.

Uzavřete spoření online nebo fyzicky

Stavební spoření s Buřinkou je možné uzavřít u některého ze zástupců České spořitelny anebo na některé z poboček této banky. Klidně tak ale můžete učinit bez problémů online přes internet. Vše může být hotovo za pouhých několik málo minut.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.