Pro časté návštěvníky Krkonoš je připravena letní permanentka. Kolik bude stát?

Krkonoše

Podobně jako v sousedních Alpách budou mít i u nás turisté šanci cestovat po Krkonoších s letním skipasem. Milovníci lanovek si tak daleko více užijí panoramat i pohledů z výšky. Hory nebudou pro milovníky přírody už tolik drahé.

Kde bude permanentka platit

SkiResort Černá hora – Pec spolu se Špindlerovým Mlýnem přichází s novou nabídkou permanentky na lanovky a další atrakce. Na některých se budete moci vozit neomezeně. Permanentky by měly oslovit i turisty z místních regionů, pro které bylo placení jednotlivých jízd lanovkou doposud také velmi drahé.

Držitelé letních permanentek se na vrcholky Krkonošské magistrály dostanou od května do října zcela neomezeně. Neomezené návštěvy lanovek mají především přilákat více zarputilých turistů, které by měl návrat do hor díky žhavým nabídkám ještě více lákat zpět.

Medvědín i Svatý Petr v provozu

Letní provoz lanovek byl zahájen již první den v měsíci květnu. Lanovka Medvědín pak zahájila letošní sezónu jako první. Jezdit má o víkendech a státních svátcích. Svézt se budete moci již od deváté hodiny ranní až do 16. hodiny odpoledne. S otevřením si chce pospíšit již i lanovka ve Svatém Petru.

S QR kódem v kapse

Turniketem k lanovce proklouznete hravě pomocí QR kódu, který můžete mít pohodlně uložený přímo ve vašem telefonu. QR kód vám bude zaslán přímo do vašeho mailu. Je to mnohem pohodlnější než s sebou nosit kartu.

lanovka

Foto: Pixabay

Věrnostní program

Celosezonní jízdenky na lanovky „Špindl WALK sezónka“ můžete zakoupit do 31. května jen za 1290 korun v akční nabídce prostřednictvím věrnostního programu GOPASS. Letní permanentka po zbytek léta vás potom vyjde na 2490 korun, platit bude vždy až do podzimu.

Pokud se ubytujete v některém z partnerských horských hotelových středisek přímo na místě, můžete mít lanovky zcela zdarma. Po příjezdu na ubytování se postačí zaregistrovat do věrnostního programu GOPASS.

Vstup bude volný jak na krkonošskou Stezku korunami stromů, tak i na některé lanovky, a to především v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou i ve Velké Úpě.  Lanovky, dětské parky ani atraktivní atrakce nesmí zkrátka v nabídce atrakcí chybět. Turistických atrakcí si tak budete moci užít více než za normálních okolností a chybět nebude ani doprava busem z Janských Lázní do Pece. Kdo jezdí do Krkonoš rád a opakovaně, výhodnými sezónními cenami za tyto skvělé služby jen těžko pohrdne.

Zdroje informací: https://krkonossky.denik.cz/zpravy_region/spindleruv-mlyn-letni-provoz-od-stredy-vas-sveze-lanovka-na-medvedine-24.html

https://nasregion.cz/lanovky-se-rozjely-slunko-sviti-krkonose-zahajuji-letni-sezonu-373353/

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.