iPodnik

Pracujte online odkudkoli a kdykoli: iPodnik jako řešení pro větší firmy i drobné podnikatele

Zařízení klasické kanceláře představuje poměrně zdlouhavý a finančně náročný proces. Především investice do infrastruktury jsou nemalé. Problémy většinou nastávají s připojením k interní síti, pomalými programy a softwarem, kterému se musíte spíše přizpůsobit vy než on vám. Poslouchat neustálé stesky zaměstnanců nelahodí uším žádného nadřízeného. Proto vsaďte na nejmodernější řešení v cloudu. Je rychlé, efektivní a moderní, o čemž vás ostatně přesvědčíme v následujících řádcích.

Zapomeňte na zbytečné investice!

Jen si vezměte samotné IT vybavení vaší nové kanceláře. Zakoupit je za normálních okolností zapotřebí hardware, několik softwarových licencí a samozřejmostí je také nutnost i řízení vlastního serveru. Zapomenout nelze ani na systém, v němž povedete účetnictví. A co takový odborník, který se o server, hardware i software bude starat? Vlastní IT oddělení je vcelku nákladné a outsourcing taktéž. Hostovaná služba podnik vás vyjde na zlomek ceny všech zmiňovaných záležitostí.

Připojte se kdykoli a odkudkoli

Obrovskou výhodou kanceláře v cloudu je variabilní připojení. K hostované službě podnik se lze připojit na jakémkoli místě a v jakoukoli dobu. Potřebujete pouze hardware. Samozřejmostí je zachování jedné jediné sítě s mnoha uživatelskými účty. Všechno je dokonale propojené a spolupráce může začít fakticky ihned.

Pohoda

Jednoduché a efektivní vedení účetnictví

V rámci zmiňované služby iPodnik získáte také známý ekonomický systém nazvaný příznačně Pohoda. Vést daňové účetnictví online nebylo díky tomuto programu nikdy jednodušší. Systém se umí dokonale přizpůsobit cloudu a vy bude mít řešení na míru. Nastavení, zálohování, aktualizace. Nic nebudete muset manuálně a zdlouhavě absolvovat!

iPodnik

Kancelářské činnosti bez omezení

Možná byli nuceni doposud řešit licence pro Microsoft Office. Zřejmě musel mít každý zaměstnanec svůj vlastní účet, což samozřejmě stojí nemalé peníze. iPodnik nabízí službu Exchange online. Její nedílnou součástí je Office 365. Používat jej lze jak z klasického stolního počítače, tak i notebooku nebo tabletu či jiného chytrého zařízení. Klasické programy typu Excelu, Wordu, PowerPointu a dalších mohou využívat zaměstnanci dle libosti. A co teprve práce několika uživatelů zároveň? Samozřejmost. Stejně tak budete mít k dispozici efektivní komunikaci online. Spolehnout se můžete i na každodenní zálohování dat.

Ať už máte start-up či velkou firmu…

Je prakticky úplně jedno, zdali s podnikáním začínáte, nebo vlastníte zaběhlou společnost. iPodnik mnohdy využívají i kanceláře, případně účetní oddělení. V posledních letech si tato služba získala enormní oblibu u různě velkých firem. Důkazem je i vítězství iPodniku v prestižním klání WebTop100.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *