Potřebujete kapitál na váš byznys? Půjčit si lze i u nebankovních společností

Byznys

Podnikatelské začátky jsou náročné, a to jak z hlediska stanovení byznys plánu, tak i z pohledu organizace různých činností. Rozhodně přitom nelze zapomínat na peníze. Pokud nedisponujete dostatečným kapitálem, s jakýmkoli byznysem to nemůžete myslet vážně! I proto je zapotřebí mít buď naspořeno, což většina lidí nemá, nebo vědět, kde si lze výhodně půjčit. Pokud aktuálně nevíte, jakou společnost oslovit, jste na správné adrese. My se zaměříme na alternativy, jež se nabízejí u bank, a samozřejmě neopomeneme i nebankovní sektor. V závěru doporučíme i konkrétní výhodný úvěr.

Banky půjčí, ale musíte se prokázat vysokou bonitou

Jestliže vyrazíte do některé z bank, počítejte s tím, že si vás dokonale prolustrují. Hned na počátku si zjistí vaši bezdlužnost a projdou si několik registrů dlužníků. Následně se nejspíše budou vyptávat na kapitál, jímž aktuálně disponujete. Banky také vyžadují daňové přiznání za uplynulé období. Setkat se můžete i s mnoha dalšími zárukami. Mezi nevýhody bankovních úvěrů často patří vcelku dlouho doba, již musí žadatel strávit při čekání na peníze plynoucí z bankovního úvěru.

Nebankovní společnosti jsou rychlejší a nemusí vyžadovat zástavu

Jestliže hledáte pro rozjezd svého podnikání rychlejší úvěr, vsaďte na nebankovní půjčku. Ta se vybírá třeba v momentu, kdy si chcete zakoupit ready made společnost. Mnohé nebankovní společnosti se spokojí se zárukami v podobě zaplacených faktur a nevyžadují zástavu nemovitosti. Pozor si jen dejte na přehnaně vysoké úroky a poplatky.

Ferratum business jako optimální řeší financování

Naším tipem na úvěr pro začínající podnikatele je Ferratum – rychlá půjčka. Právě ona se vyznačuje mnoha výhodami, mezi něž patří třeba absence zástavy nemovitosti nebo jednoduchá realizace žádosti do pouhých 5 minut. Získat lze tímto způsobem až 1,3 milionu korun.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.