Zeman a Babiš

Podpora Zemana: Pochvalná slova zní z celé ČR

Projev pana prezidenta rezonuje v uších mnohých občanů České republiky. Ochotně si ho vyslechli i v zahraničí. Podle slov prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka mu vyjadřují podporu lidé z celé České republiky. Prezident se tak může bez problémů konejšit těmito pochvalnými výroky. Zdá se to až trochu neuvěřitelné, ale je podle Ovčáčka je tomu tak. Hovořil o všech koutech vlasti.

Paradoxní, některým zřejmě stačí jen slova

Je zvláštní, že tato rétorika hradního mluvčího přichází i přesto, že ohlasy na prezidentův projev v různých diskuzích jsou mnohdy zcela opačné. Mnohdy se stačí jen podívat do některé diskuze pod článkem týkajícím se prezidentova projevu. Jsou plné urážek prezidenta a samozřejmě se objevuje také masivní kritika jeho proruského pohledu na věc. Nejčastěji se setkáváme s nepochopením oněch dvou prezidentových vyšetřovacích verzí.

Kdo hovořil o dvou verzích?

Jinými slovy, kdo to prezidentovi řekl? Informace o tom, že za kauzou Vrbětice stáli ruští agenti mají jasný původ. Otázkou zůstává, kde vzal pan prezident informace o tom, že se mohlo jednat pouze o neodbornou manipulaci. Jsou to jeho domněnky, nebo relevantní info? Těžko říct. Pravděpodobně to vůbec nezjistíme. Všichni ostatní hovoří jen o jediné verzi včetně premiéra Babiše.

Lavrov také chválil

Ministr zahraničí Ruska označil prezidentovu reakci jako rozumnou. Buď ho stále považuje za spojence, což se zdá nepravděpodobné, nebo se mu to prostě jen hodilo do krámu. Ostatní reakce našich představitelů odsoudil jako emotivní a ne příliš rozumné. Mluvčí hradu samozřejmě potvrdil, že o slova chvály ze strany Ruska prezident nestojí, že mnohem důležitější jsou rekce občanů České republiky a spojenců včetně NATO. Ti museli být z projevu našeho prezidenta také neskutečně šťastní stejně tak jako my.

Prezident ČR Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš: Náhledové foto Kancelář prezidenta republiky

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

144 komentářů

  1. Miloslav Odpovědět

   Jaroslave máte 100% pravdu ,jako Pan President Zeman . Navíc západ jako vždy nám nikdy nepomohl.

  2. ilja Odpovědět

   měl a navíc i paní Benešová přímo do medií řekla že vyšetřovacích verzí je více takže je to zcela cílené a lživé proti prezidentovi

  3. Kochan Odpovědět

   Zeman je už jenom jeden z posledních kteří ještě kopou za suverenitu ČR. Okupace tentokrát přichází ze západu.

  4. Márty Odpovědět

   Prezident Zeman lže , jak když se tisklo Rudé právo. Jsme , díky Bohu členy NATO a Rusko je náš úhlavní nepítel.

   1. Martin Vaněk Odpovědět

    Děkujete bohu, že jsme členy teroristické organizace NATO, která přepadla a bombardovala Sbrsko bez mandátu OSN? Jste duševně v pořádku?

  5. Ivan Odpovědět

   Zeman prezidentem je velká smůla pro Česko. Mnohem větším problémem jsou však fakta, že člověk jeho morálních kvalit může být zvolen. Nejhorší na tom však je, že jsme si na něj zvykli. Politici nad jeho excesy jen mávají rukou a doplní to slovy: „to víte, to je Zeman“. Naše Ústava samozřejmě nepočítá s tím, že se na hrad místo ikonického služebníka státu, vnutí jen rusácký agent s morálkou lidského dna. Nemáme mnoho prezidentů, na které jsme hrdi. Zeman se zařadil mezi ty nejhorší.

  6. Petr Odpovědět

   Prezident má stejnou pravdu, jako máte Vy pravopis. Nejde o překlepy či přehlédnutí, ale o naprostou nesystémovost – ani Vámi obdivovanému nenapíšete jméno s velkým počátečním písmenem, stejně tak na začátku věty (velká písmena umí, narozdíl od háčků a čárek, každý přístroj, i stařičká Nokia 540). A „sto procentní“ pravda je také mimo systém.

 1. Bery Odpovědět

  No tak když to říkal svazáček Ofčáček tak bude každopádně pravda pravdoucí. Já jsem asi nějakej divnej, protože od toho jeho projevu se mi chce každou chvíli blejt.

   1. Mart Odpovědět

    Panu Prezidentovi zabránily v dřívějším projevu vnější okolnosti. Protože pracovníci ruské tajné služby byli narychlo vyhoštěni tak mu ten projev neměl kdo napsat. To je asi také odpověď na to kdo má dvě vyšetřovací verze.

    1. Alena Odpovědět

     Myslíte si, že prezident potřebuje projev napsat ? O panu prezidentovi se ví, že projevy dělá z hlavy na první dobrou a papír na rozdíl jiných politiků nikdy nepotřeboval.

     1. Miloslav

      Máte naprostou pravdu , myslím že jsme tak dobrého presidenta neměli.

     2. Jan

      Až na to, že dneska už ten vypity mozek mozek má problémy používat. K tomuto ruskému trolovy se nemá už cenu vyjadřovat. Nějak s ním musíme ještě ten rok a půl pretrpet.

     3. Vladimír

      Je-li tomu tak, pak se úrovni oněch projevů vůbec nedivím.

     4. Petr

      Ano, projevy dělal z hlavy – a také podle toho vypadaly. Jím uváděná přesná čísla se nikdy nelišila od skutečnosti o více jak 3000 %. Jím uváděná jména se také vyskytovala v kalendáři a příjmení existovala – jen to bylo jméno i příjmení nekého jiného, z jiné doby a konajícího jiné skutky.
      Zeman tu zavedl v předvolebních debatách takový hezký zvyk: „Plácni honem něco, co vypadá přesně, klidně hloupost. Voliči po volbách zapomenou.“

   2. Zdeněk Gellrich Odpovědět

    Nejdříve je třeba zjistit souvislosti. Střílet od boku umí každý blb. Dle Vaší znalosti našeho jazyka lze je vidět, že jste inteligent.

  1. Richard Odpovědět

   Mohu Vás pane Bery ujistit, že jste „divnej“. Já jsem spokojen, pan prezident je bohužel asi poslední náš prezident, hájící zájmy svého státu a lidu, státník, budující dobré vztahy s velmocemi. Je inteligentní a nepodléhá emocím, pokřikující dav zpitomělých Sluníčkářů, vedených a financovaných zoufalými vyprázdněnými nýmandy ho jako velkého „hráče“, nechává v klidu.

 2. Ladislav Hruška Odpovědět

  Dobrý den, co na to říct. Buď lže premiér s ministrem vnitra, nebo lže prezident. Ani jedno není správné. Kdyby se zveřejnilo co se zjistilo bylo by vše jasné. Podle mne tajné může být pouze to co se chystá. Co se už stalo by mělo být veřejné. Jenom vyšetřování by mělo být tajné.

 3. Many Odpovědět

  Zase jen další Ovčáčkovy lži aby se Zeman cítil že je v této zemi oblíbený.
  Asi jen málokdo věří že Zeman sklidil nějakou větší podporu, už i na vesnicích se od něj lidé odklánějí a berou jej za starého mrzutého hulváta a psychopata. Dle mého je to vlastizrádce a mělo by dojít k ústavní žalobě. Dost bylo tohoto kolaboranta který naprosto zdevastoval úřad prezidenta republiky.

  1. filip Odpovědět

   Lži? To že Zemana nenávidí tzv. pravda a láska (ze které vždy a všude stříká jen lež a nenávist) neznamená, že těch pár pojašených chudáků jsou celý národ.

 4. Dana Odpovědět

  Jasně, že má prezident podporu a ty žvásty některých novinářů o diskuzích, když ty diskuze jsou opozičních novin….a hlavně my mlčící většina se nebudeme zahazovat s těmi co si nikdy nepřáli za prezidenta pana Zemana….víte voliči pana prezidenta jsou stále spokojeni a nemusíme dikutovat o tom koho jsme si zvolili….nebaví nás to….

   1. Luděk Odpovědět

    Pani Dagmar má mozeček na jiném místě ,jinak by věděla že naštvaná většina toho invalidu za presidenta nechce ,protože tu funkci nezvládá a škodí

   2. Luboš Odpovědět

    Buď paní Dana ze srdce nenávidí naši republiku a přeje ji jen to nejhorší. A nebo to je jeden z mnoha pseudonymů Ovčáčka.

   3. filip Odpovědět

    Lži? To že Zemana nenávidí tzv. pravda a láska (ze které vždy a všude stříká jen lež a nenávist) neznamená, že těch pár pojašených chudáků jsou celý národ.

  1. Věra Odpovědět

   Paní Dano, máte úplnou pravdu. Kdo používá mozek, tak ví.
   Nesmysly, kterými nás krmí média, jdou mimo nás.

  2. Zbyněk Odpovědět

   Nejen, že nás to nebaví, ale nemáme na to čas ani náladu jako socky, který se válej doma, hovno dělají a komentují každou hovadinu…hlavně když si můžou kopnout do prezidenta a vlády. sami v životě nic nedokázali a nedokáží. Je to jen spodina společnosti neuznávající demokratické volby a svobodné názory jiných.

     1. filip

      Tupé ovce mektají o syfilytických ožralých mužicích a druhým dechem lžou, jak Rusové ovlivňují volby na celém světě … nevidí si do tlamy, ovečky …. 🙂

  1. Misot Odpovědět

   Zeman byl zvolen největším počtem hlasů ze všech ústavních činitelů…. Když to porovnám, tak je to jakoby Vystrčila zvolili za předsedu školní třídy a Zemana za primátora města, ve které ta škola sídlí..

   1. Rosi Odpovědět

    Pan prezident je formát. Je chytrý a vzdělaný , má správný názor a vše, co řekne má hlavu i patu. To vadí mnoha lidem, kteří tomu nerozumí. Má správný přístup jak západu, tak východu, protože ví, o čem mluví. Vadí mi, že jej zesměšňují a urážejí některé „umělecké šmíry“.Steindler, jak uráží pana prezidenta, vypadá jak pulec, že jej někdo nezažaluje? Za urážku hlavy státu? To je svoboda projevu urážet a zesměšňovat? Proč se ale nesejdou lidé na podporu pana prezidenta? Škoda. Já mu přejí vše nejlepší a modlím se za něj.

  2. Helena Odpovědět

   Ano, nechce, ale jen proto, že vidí jeho zdravotní stav a chápou, že už na to nemá síly.Měl by se šetřit a ne se nervovat s některými tupci a neomalenci

 5. Vladimír Odpovědět

  Prezident jen opatrně naznačil, že s vyšetřovacími scénáři je to podivné. GRU a dost! Ale co ty výbuchy byly a k čemu to vedlo? Byla to totiž logistická megaakce, řešící, jak zbraně a munici z majetku po téměř zrušené armádě ČR převést do soukromých rukou, rozkrást a navíc použít proti RF. GRU to prokoukla a protože čučkaři (BIS) nejen, že proti tomu nic nepodnikali, ale dokonce ty machinace ještě kryli, nezbylo GRU nic, než ten materiál zničit. Výbuchy jsou ale jen závěrem megaakce, která proběhla v době před výbuchy na podzim 2014. Čučkaři by se nejspíš měli asi zeptat GRU, jak to všechno bylo. Protože to neumějí nebo dokonce nechtějí vyšetřit. Divil bych se, kdyby stranou této megaakce zůstala známá esa v oboru naší armádní logistiky, a to Omnipol, Háva a Kalousek, který byl tehdy u moci a klidně může být tím „hlavado“. Hlavně, že prezident je špatný, ať udělá nebo řekne cokoliv, včetně týdenní nečinnosti.

  1. Luboš Odpovědět

   Co to plácáte ? Proberte se !!! Ve Vrběticích neměla v době ruského teroristického útoku armáda ČR ani prázdný zásobník !!

   1. Deseag Odpovědět

    Jj….svatá pravda…a vy jste tam určo sepisoval inventární seznam že.? Nebo vám ho Ministerstvo obrany poslalo rovnou na mejla. Víte pěknou hnědou šišku,stejnětak jako my ostatní,kde a co skladují…..mudrlante.

  2. Luboš Odpovědět

   Logicky v práci argumentovali 🙂 aniž by měli jedinou relevantní informaci a proto věří Zemanovi, který jako jedinný ze všech, kteří mají právo do spisů nahlédnou, se snaží mlžit a zoufale lézt do zadku Putinovi. Tak takto jsem se smíchy už roky neodrovnal, děkuji 🙂

  3. Miroslav Procházka Odpovědět

   Šlo tam samozřejmě jen a jen o peníze. Rozkrádačka jako hrom a potřeba zahladit stopy. V žádném případě nešlo o státní objednávku. Stačí si na poučení přečíst povídku Karla Čapka o ztracených supertajných materiálech. Kdo tvrdí něco jiného, chybí mu základní vzdělání. Za prachy to mohli udělat i ti Rusové, ale to už je příliš nevěrohodné.

 6. Hejna Petr Odpovědět

  V pátek, před projevem prezidenta Zemana, jsme se v práci bavili i o možnosti, že je to narafičené a že by to také mohla být vysoká hra nějaké zahraniční služby. Že by to mělo ve výsledku rozeštvat vztahy mezi námi a Ruskem. No a za dva dny to samé řekl i Zeman.
  Samozřejmě je to téměř nepravděpodobné, ale ta možnost existuje. My jsme se o tom v práci normálně bavili, bez emocí, logicky jsme argumentovali. Ale Zemana ostatní roztrhají na kusy.

  1. Luboš Odpovědět

   Logicky v práci argumentovali ? aniž by měli jedinou relevantní informaci a proto věří Zemanovi, který jako jedinný ze všech, kteří mají právo do spisů nahlédnou, se snaží mlžit a zoufale lézt do zadku Putinovi. Tak takto jsem se smíchy už roky neodrovnal, děkuji ?

 7. Jiří Odpovědět

  Možná škoda,že pan Luděk nebyl u voleb a mohlo vyhrát to německý prase….Chodit možná nemůže,ale v hlavě to má naprosto v pořádku,na rozdíl od jiných….

 8. cemada57 Odpovědět

  Zase si tady otvírají hubu na presidenta ..kavárníci vygumovaní …?‍♂️. A pokud se dobře pamatuji, byl zvolen většinou a pořád ho hooodně lidí uznává..Je to zatím nejlepší president, který tu byl. ?

 9. Misot Odpovědět

  Takže jsou to 2 nesouvisející události : 1. Odhalení 18 ruských agentů na ambasádě a jejich vyhoštění (se souhlasem prezidenta a všech kromě KSČ)…
  2. Podezření 2 ruských agentů z výbuchu ve Vrběticích, které je natolik „důvodné“, že ani státní zástupce zatím nezahájil trestní stíhání (a nepožádal o mezinárodní zatykač)… A v právním státě by o vině a trestu měl rozhodovat spravedlivý soud (třeba i v nepřítomnosti obviněných)… pokud se nechceme vrátit do 50.let, kdy obvinění Státní bezpečnostní služby stačilo k likvidaci dotyčného „imperialistikého agenta“… A když nevadilo 7 let bezvýsledného vyšetřování, tak čekání dalších pár let na soudní rozhodnutí už neuškodí…

 10. Pavel Odpovědět

  To přeci není možný, že tomu nějaký troubové věří, Ovčáček plácá nesmysly. Podle not z Moskvy. Já se přiznám, volil jsem při prvních volbách Zemana, v životě si to neodpustím, doufám, že mi alespoň lidé odpustí. Jinak mne to bude strašit do smrti.

 11. Mirek Odpovědět

  Projev prezidenta byl logický. Když nikdo nic neví a všichni všechno vědí, je třeba počkat na forezní důkazy.

 12. Přemysl Louda Odpovědět

  Řekl a vyjádřil se přesně jak by to měl vyhodnotit každý politik a s rozumem.Neřekl nic co rezonovalo v mladé pravicové politické reprezentaci.Předsedu senátu vynechávám ten by se měl nad sebou zamyslet jestli tam v senátu má co dělat.Ahoj

  1. Bobr Odpovědět

   Vy nejste žádná generace, pokud to u vás „rezonovalo“, jste akorát degenerace, podobně jako ten člověk, který se vydává za českého prezidenta.

 13. Bobr Odpovědět

  Toho prolhaného rusofila bere vážně opravdu jen duševní spodina. Lhal jako vždacky a i když jsou jasné důkazy jeho lží a manipulací-mentálové mu tleskají i za tu lež 🙁

 14. Jiri Odpovědět

  No, ze nekdo kvituje s povdekem proslov soucasneho prezidenta….jak bych hrozne rad videl, kdo to konkretne je, jake ma vzdelani, vek a co delal pred r.89. Byt na stejne note s p.Zemanem a Ovcackem, to musi byt ale velmi vyvedeny clovek, kdyz mu nestaci to, co se udalo do soucasnostgi. Navic si myslim, ze se vyroji spousta takovych individui a mozna bychom se divili, kdo to pise a rozsiruje a kym jsou placeni/podporovani……je to hanba ale take lidska tragedie takovych jednoduchych lidi (slusne recveno)

  1. václav Odpovědět

   Např. já s panem prezidentem plně souhlasím . Jinak info pro Vás – mám dvě vysoké technické školy , mám 69 roků – nikdy jsem nebyl v KSČ, mám negativní lustrační osvědčení podepsané p. Rumlem ….a nikdo mne neplatí a nepodporuje . A mj věci rozumím , protože mám absolvovanou vysokou výzbrojně technickou školu a jsem státní pyrotechnik …..

   1. David Odpovědět

    Eurobolševikům ale stačí jenom podezření a je to hotová věc. Byli to prostě ruští agenti. USA si to tak přejí a my jsme přece jejich spojenci. Pochybovat není možné. Jiný názor je nepřátelský. Hlasy odborníků je nazajímají. Jsou to přeci vlastizrádci, fašisti, komunisti, rasisti, xenofóbové, ruští agenti, trollové… Komunisti, když jim teklo do bot, tak to taky sváděli všechno na vnitřního a vnějšího nepřítele. Kdo nešel s nimi, šel proti nim. To byli všude zlí imperialisti, západní agenti, oportunisti, zpátečníci, rozvraceči, pochybné živly, kulaci, nepřátelé pracujícího lidu, štvavé vysílačky… Uběhlo 30 let a máme to zase zpátky…

 15. Bobr Odpovědět

  Pan prezident má pravdu. Sklad který vybuchl nebyl řádně zajištěn. Soukromý zbrojní sklad je silně podivné.

 16. Milan Odpovědět

  Prezidenta Zemana jeho voliči pochopitelně podporují.To jen manipulativní media se snaží občanům vnutit zdání,že to tak není.A k těm diskusím: když vyházíte 50 % Zemanových podporovatelů kvůli údajnému porušení čehosi,pak může člověk nabýt dojmu,že většina lidí Zemanovi nadává.

 17. Jan Santini Odpovědět

  Taky si myslím, že ten Ovce asi není moc na úrovni s myšlením stejně jak psala jeho třídní učitelka, protože těch asi 5 kladných komentářů nedokázal ani správně vynásobit. Měli by jste z toho hradu už jít všichni do pr ……… r yč- nějak jsem se zakuckal. Zdraví Vladimír iljič- tedy Vladmirovič. Pa pa

 18. jiri shejbis Odpovědět

  napadlo nekoho ze bylo v zajmu ruska aby ukrajina nakoupila od nas stare zbrane a vybusniny ktere se nemohou rovnat s moderní vyzbrojí kterou separatistum dodava rusko a ze kdyz jim tyto sra….ky prodáváme tak podporujeme separatisty? Proc by meli sabotovat vrbetice kdyz ted si ukrajina muze nakoupit modenejsí zbrane od zbrojaru ze zapadni evropy. tady jde o prachy a kdyz jde o prachy tak nasi zapadni spojenci pod rouskou demokracie zavrazdi i vlastni mamu.

 19. Jiří Odpovědět

  Pokud jde o prezidenta Zemana,který mojím prezidetem nebude i kdyby seděl na Hradu ještě dvacet let,tak si vzpomeňte jak se choval a jaké měl názory,zvláště směrem na východ.To ho ale čekala druhá volba,dnes již ho čeká to,co každého smrtelníka,tak si dělá co chce. Rozeštvává národ je vulgární a ještě se u toho baví. A ten hradní mluvka Ofčáček by se hodil někam k ovcím.Jak si já vysvětluji dle jména.

 20. Ivan Odpovědět

  Ta věta „Paradoxní, některým zřejmě stačí jen slova“ platí o slovech Zemana nebo Koudelky. Píši Koudelky, protože Babiš a Hamáček pouze slova Koudelky opakují. A pokud je pouze jedna verze, tak oněch 6 let platila verze jaká. Žádná ? Každá policie na světě při prošetřování tr.činu nezn.pachatele nebo havárie staví i několik verzí. Zde 6 let nebyla žádná. Tady jde pouze o snahu, za každou cenu opakovat verzi o ruských špionech. Jiná verze je vlastizrada ! Mám dojem, že se politici zbláznili. Ještě se můžeme dočkat veřejných podpisových akcí na podporu jediné verze s návrhem nejvyššího trestu pro každého, kdo uvažuje o jiné. Kam až jsme to dospěli je absurdní. Nikdo nic neví, ale všichni s tím mají souhlasit. Je to úplně stejné jako požadované protesty proti prohlášení charty 77 v roce 1977. Nikde nebyla zveřejněna, ale všichni jí měli odsoudit. Již to začíná být vážné a úplně na hlavu.

  1. mestax Odpovědět

   Souhlas s Vámi. Ať už to bylo jakkoliv, dělat teď nějaké závěry z toho, co se ví, je předčasné. Vzpomeňte si, jak se nadávalo, když Kůdela dostal od UEFY flastr za to, co řekl/neřekl. Každýmu u nás přišlo donebevolající, že dostal dištanc bez jakéhokoliv přímého důkazu. Teď není jasný důkaz taky, ale už se vyhazují diplomati, zakazuje se Rossatom i Sputnik, ale hodně lidem to připadá v pořádku…

   1. Zdenál Odpovědět

    Jestli se ti po Sputniku stýská, můžeš se odjet naočkovat do Maďarska. Prymula je také hrdina a u Jílkové slíbil že se nechá naočkovat čínskou, což i žlutí vynálezci Sarsu 2 potvrdili, že se jedná o placebo.

    1. mestax Odpovědět

     Nevím, jak jste na ten stesk přišel, já se očkovat nenechám. Mě šlo v příspěvku o princip viny (prokázané) a trestu. Nějaký jiný solidní argument by nebyl?

 21. Zdenál Odpovědět

  Tak, kolínského soudruha s papíry na hlavu, kvůli vojně, nemůže brát vážně snad už nikdo. Nakonec ale můžeme být rádi, že to odnesly Vrbětice a ne Květná. Tam rusové údajně zapomněli v poddolovaných chodbách zbraně, které kdyby bouchly tak by nastal masakr.

 22. Josef Odpovědět

  Je to hodně podivné,když president leze Rusům do zadku.Při volbě jsem mu dal hlas,všude možně jsem se ho zastával,ale teď se za to stydím.To,co předvedl v diskusi s moderátorkou byl nehorázný trapas.Je naprosto samozřejmé,že moderátorka před vystoupením v televizi konzultuje témata o kterých bude mluvit.To,co předvedl v diskusi Zeman,nemá u nás obdoby.
  Bylo by nejlepší,kdyby odstoupil,protože se začíná povyšovat nad ostatní a hraje si na boha.
  Myslím si,že patří do jednoho pytle s Klausem,kde demence už hodně pokročila.Pepa

  1. Martin Vaněk Odpovědět

   A víte, že já jsem volil Trautemberka, a teď se za to stydím…? Inu, člověk je omylný, a jedná na základě momentálních informací, ale často je impulsů, které nebývají vždy nejlepšími rádci. Zemana nemusím, ale v rozhodujících chvílích se postavil na stranu zdravého rozumu, což je víc, než-li stranické zásluhy a podbízení se davům. V migrační otázce šel proti vítačům, a nyní nepodléhá protiruské hysterii, která není nic jiného, než-li obchodní válka západních nýmandů s RF, prostřednictvím místních zaprodanců.

 23. PETYS Odpovědět

  Jak je možné,že muniční sklad ,ve kterém byly stovky tun munice vlastnila soukromá firma?
  Sklad byl špatně střežen a snad se tam i neodborně zacházelo s municí.
  Co dělali vyšetřovatelé tolik let?
  Náhodou se zrovna ted oběvili dukazy o teroristickém utoku rusu?.když se právě jednalo o dostavbě Dukovan?Nevím čemu věřit,ale vím.když byli rusi naši bratři,byli američani ti zlí.ted je to naopak.Amíci rozdrbou celý svět a je jim dobře za vodou.

 24. Hana Odpovědět

  S panem prezidentem souhlasím já i celá naše početná rodina. Díky za jeho moudrost a rozvážné jednání. Je jeden z mála, který se nenechá uplatit.
  Z EU bychom měli ihned odejít a založit s ostatními slovanskými státy Slovanskou unii, to je jediná šance, jinak zanikneme a za pár let z nás budou pouze otroci.

  1. Václav Urbánek Odpovědět

   Pan prezident Zeman je obdivuhodný, moudrý a statečný. Inu, velitelem policie asi není, no a co, každý se může v dílčí informaci zmýlit. Hano, Vaše myšlenka Slovanské unie je výborná, souhlasím. Možná by ale stačila pevná V4 a k ní „přibrat“ Slovinsko a Rakousko. Nechť pana prezidenta Zemana chrání Prozřetelnost, hlavně mu přeji, aby se mu nožky (neuropatie) zlepšily. A obrovsky mu děkuji, nejen za sebe, ale i za své (nežijící) rodiče a svou (nežijící) sestru.

 25. Thomas Odpovědět

  Kdoví, jestli v tom neměl prsty bývalý ministr zahraničí Schwarzenberg, kterého Ukrajinci vyznamenali.

 26. filip Odpovědět

  Odpověděl jsem na dva velice hloupe komentáře ,odpvěd na tyto komentáře nebyly uveřejněni zřejmě sem se zastal hlavy státu filip

  1. Milan Odpovědět

   A právě o tomto je článek.Západu,i nám dnes vládnou mainstreemová media.Když se rozhodnou mazat podporovatele prezidenta Zemana,bude se zdát,že lidé většinově panu prezidentovi nadávají.Ale to samozřejmě není pravda. je to jen mediální manipulace.

 27. Vladimír Odpovědět

  Nevím proč se na internetu píše, že lidi pana Zemana v komentářích urážejí. Omyl, to nejsou urážky, to je pravda!

 28. jaro Odpovědět

  Nechápu, kdekdo aniž si něco ověří už píše kecy. Takže poslyšte, včetně toho co psal článek, buďte té laskavosti, jděte na web mvcr.cz najděte si tam Vrbětice, podívejte se, jak to šlo časově a hlavně si přečtěte závěrečnou zprávu P (https://www.mvcr.cz/clanek/souhrnna-zprava). Já myslím, že lze vytyčit tak 5 verzí min. Mimochodem, existují o tom i práce vysokoškoláků. Proč nepočkat, až to projde soudem, pokud vůůbec? Co se vám nezdá na Zemanovi, požaduje prošetření, co víc? A co Chovanec, souvislost a alarmující informace? J. Gazdík “ Zatímco totiž u druhého výbuchu téměř nikdo ze zasvěcených nepochybuje, že to byl úmyslný trestný čin,“, “ pyrotechnici prohlásili po pečlivé kontrole sklad číslo 12 (po explozi šestnáctky) za bezpečný“.

  1. vaclav Odpovědět

   Kdo hovořil o dvou verzích?

   Jinými slovy, kdo to prezidentovi řekl? Informace o tom, že za kauzou Vrbětice stáli ruští agenti mají jasný původ. Otázkou zůstává, kde vzal pan prezident informace o tom, že se mohlo jednat pouze o neodbornou manipulaci. Jsou to jeho domněnky, nebo relevantní info? Těžko říct. Pravděpodobně to vůbec nezjistíme. Všichni ostatní hovoří jen o jediné verzi včetně premiéra Babiše.

   Nevím kde redaktor bere ty své (zhovadilé ) informace ? Vždyt pan president jasně mluvil o závěrech vyšetřování policie z r. 2014-2015, kdy bylo jasně řečeno a uvedeno ve zprávě, že výbuch byl způsoben neodbornou manipulací s výbušným materialem . Tak , necht si (zde polatný )redaktor “ vypláchne “ (třeba i mozek ) ….

 29. Kléma Odpovědět

  Já jsem si myslel, že ze Zemanovy prdele čouhají jen Ovčíčkovy polobotky, ale vás je tady víc. Soudruzi!

 30. jenicek54 Odpovědět

  ten člověk patří do klecového lůžka psychiatrie. možnost vlastizrady a 20 let v base tomu starému muži nepřeji

 31. Michal Odpovědět

  Zeman je ostudná figura, naštěstí si pomalu balí kufřík plný špíny a zla, kterými nám tu třicet let kazil vzduch. A jeho příznivci? Z mé zkušenosti, životní ztroskotanci, kteří jsou zakomplexovaní, hloupí a odporní. A o tom, že lže snad už nemůžou pochybovat i ti hloupější a i ti nejhloupější.

 32. Jirka Odpovědět

  Když už i paní učitelka musela říct o Ovčáčkovi, že to byl blbeček, asi to bude fakt. Učitelé obecně své žáky veřejně nekritizují, takže to musel být – a pořád je – extra případ.

  1. Josef Odpovědět

   On je ale právě úplný protipól blbečka. To naznačuje, že blbečkové jsou ti, co si to o něm myslí. 🙂

 33. Hana Odpovědět

  JE MI LÍTO: že se nemohu chlubit svým prezidentem.
  JE MI LÍTO: našeho talentovaného, vzdělaného a pracovitého národa, který opět dostává herdy do zad.
  JE MI LÍTO: že se opět potvrzuje ta pravda, že každý národ má takovou vládu a prezidenta jakou si zaslouží.
  JE MI LÍTO: že vrchní velitel ozbrojených sil České republiky je člověk, ze kterého se postupem času stala tak
  podivná postava. Vybavuje se mi scéna ze Švejka….
  JE MI LÍTO: ……………“…..”…..“………………

 34. Mirek Odpovědět

  Zeman je poslední president, který chrání český lid. To se nejlíp pozná po příštích presidentských volbách, ale to už bude pozdě…

 35. Tomisova Odpovědět

  Pán president je nemocný, ale stále mu to perfektně myslí. Proto si ho vážíme. Používá nejen svůj vzdělaný mozek, ale i selský rozum. A nereaguje zbrkle bez diplomatického uvážení.
  Mnoho poslanců a ministrů by se mnělo od něj učit. Tomisova

 36. Eva Odpovědět

  Já vím kde vzal pan prezident ty dvě verze vyšetřování. Úplně na stejném místě jako Peroutkův citát „Hitler džentlmen“:-)

 37. Andrej Odpovědět

  Hned první zpráva na téma Vrbetice-Dukovany-Sputnik vypadala jako debut pětiletého grafomana v detektivním žánru. Všechna následná „vylepšení“ jen stále více a více přesvědčovala veřejnost o duševních onemocněních autorů. Následující dny však překvapivě téměř sjednotili lidi na základě kriminální logiky: budeme držet basu a kdo nebude ten je vlastizrádce. Jde o zdraví národa?

 38. talask@seznam.cz Odpovědět

  Hned první zpráva na téma Vrbetice-Dukovany-Sputnik vypadala jako debut pětiletého grafomana v detektivním žánru. Všechna následná „vylepšení“ jen stále více a více přesvědčovala veřejnost o duševních onemocněních autorů. Následující dny však překvapivě téměř sjednotili lidi na základě kriminální logiky: budeme držet basu a kdo nebude ten je vlastizrádce. Jde o zdraví národa?

 39. Denis Odpovědět

  Nikdo ze západu by nelhal. Vrbětice jsou práce Ruska říkal to Koudelka vyznamenány dopředu CIA a komu že to pomohlo no USA zkrachovalec bude stavět jadro u poskoku v ČR viďte opičáci. Ti vaši západní soudruzi vás miluji ,tak na vás myslí ,že pro vás začali před léty vyrábět zvláštní potraviny ,protože vám chutnají výrobky kde je měně, kakaa, méně ořišku, méně masa ,místo cukru chemické sladidlo, prostě máte dle nich rádi to co by na západě nevzali do úst . Stejně jako z nás ti vaši západní hodní soudruzi udělali největší dojnou krávu v odlivu dividen v Evropě ,chtějí ab yjste byli štíhlí tak ročně diky tomu přicházíte o 50-60 000 no tak slavte a kopejte do Ruska protože západní soudruhy k tomu dotlačilo Rusko aby jste měli méně oříšku a kakas.

 40. Milan Odpovědět

  Prezident Zeman je senilní starý chuj co se zasekl před rokem 1989…měli by ho hnát před soud, protože je to komunistický štváč a rusofil. Co předvedl zase za estrádu je ostuda našeho národa.

 41. Karel Odpovědět

  tady je to opravdu sešlost, samý bolševický a ruští trolové, kteří budou psát sračky na obranu těch nejskurvenějších režimů na světě a těch nejskurvenějších lidí. Odstěhujte se vy zmrdi do Ruska, Číny, Severní Koreje, ať na vlastní kůži zažijete ten váš tolik vysněný styl života, který neustále velebíte. Snad vás tam postřílí nebo alespoň skončíte v internačním táboře. to vám přeji ze srdce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *