Logo Pays Yellow

Platební brána Pays: Optimální řešení pro obchodníky a majitele eshopů

Vlastníte eshop? Pak zcela jistě víte, že alfou a omegou vašeho byznysu je pohodlí vašich zákazníků! Umožnit jim jednoduché nakupování není nijak složité. Intuitivní prostředí a skvělý sortiment mnohdy nestačí. Velmi důležitý je především hladký průběh celého nákupu korunovaný pohodlnou a jednoduchou platbou. Že aktuálně posíláte zboží na dobírku, případně nabízíte jen platbu předem na vámi uvedený účet? Pak určitě znáte i úskalí těchto alternativ. Nevyzvednuté zboží a nejasnosti při platbách jsou jenom špičkou ledovce. Přitom řešení je úplně jednoduché.

Online platba kartou jako jasná volba

Každý majitel eshopu jednoznačně potvrdí, že online platba kartou je pro něj ideální. Proč? Peníze dorazí velmi rychle, a máte tak jistotu, že zákazník zaplatil. Posíláte-li zbožím dobírku, objednávku si daný člověk nebo společnost nemusí vyzvednout a ta se vám vrací. Náklady na posílání vám nikdo nevrátí. Spousty potenciálních zákazníků navíc odradí, když musí posílat peníze na váš účet předem a o to déle čekat na zboží. Raději si nakoupí pohodlněji u konkurence. To byste neměli dopustit.

Platební brána Pays to vyřeší

Naším tipem je platební brána Pays. Ne, určitě nebudete muset na svém webu nic programovat. Spuštění brány zvládne i úplný laik. Ostatně o samotném pořízení se ještě zmíníme v závěru článku. Jaké jsou tedy hlavní přednosti platební brány Pays?

Veškeré převody zajištěny

V první řadě získáte alternativu kompletně všech různých převodů, a to jak kartou, tak i mobilním telefonem nebo bankovním převodem.

Maximální responsibilita

Platební brána Pays funguje spolehlivě na jakýchkoli zařízeních. Tablet, počítač, nebo notebook. To jsou zařízení, z nichž zvládne zákazník bez problémů platit. A co takové platby mobilem? Samozřejmost. S chytrým zařízením to zvládne zákazník z pohodlí vlastního gauče.

Kdo uhradí poplatky? Záleží na vás…

Poplatky za využívání platební brány mohou hradit buď vaši zákazníci, nebo vy samotní. Záleží na vás, jak si systém nastavíte. Pokud poplatek hradí kupující, je přičten k jeho nákupu. Jestliže obchodník hodlá hradit poplatky sám, jsou odečteny ze zaplacené sumy.

Za 10 minut máte vše zařízeno

Není nic jednoduššího. Zaregistrujete se na webu společnosti Pays a následně potvrdíte elektronickou smlouvu, jež vám přijde. Poté už jen vygenerujete platební odkaz a vyplníte detailní informace týkající se vašeho internetového obchodu. Poté získáte kód, který jednoduše umístíte na vaše stránky.

Platbu si můžete klidně předem vyzkoušet

Zdá se vám všechno i přesto složité? Pak si můžete vyzkoušet platby kartou přímo na webu www.pays.cz. Jednoduše zašlete testovací platbu ve výši 20 korun a sami uvidíte, jak rychle systém funguje. Peníze vám samozřejmě obratem vrátí.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *