Peníze jí vzaly život: Vyhrála zhruba 800 milionů korun

Loterie

Nadnárodní loterie EuroMillions nabízí neskutečně vysoké výhry. I ty ale nemusí být vším. Přesvědčila se o tom Margaret Loughreyová ze Severního Irska, kterou ve čtvrtek ve věku 56 let nalezli mrtvou. Vyhrála celkem 27 milionů liber. V přepočtu se jedná o částku pohybující se okolo 800 milionů korun. Už dříve hovořila o tom, že jí peníze zničily život. Co stojí za jejím nečekaným koncem. Zřejmě právě neskutečné bohatství.

Policie její smrt vyšetřuje

Náhlá smrt vítězky loterie je vyšetřována jako událost proběhnuvší za podezřelých okolností. Jedná se v podstatě o tragické vyústění situace, kdy člověk neunese starosti, jež přinesou takto velké peníze. Nečekané bohatství takovýchto trablí přineslo bohužel hodně. Zpráva o úmrtí vítězky se objevila v britském časopisu Daily Mail.  

Polovinu jmění darovala

V roce 2014 si zmiňovaná žena za vyhraný obnos pořídila mlýn. Přibližně polovinu finančních prostředků věnovala na dobročinné účely. Její mlýn byl po dlouhá léta atakován nejen žháři, ale i vandaly. Konkrétně se jednalo o objekt Herdman’s Mill v obci Sion Mills.

Prožila si peklo

Maggie Millions si své jmění nijak skvěle neužívala, jak by se mohlo zdát. Mrtvá byla nalezena v jejím domě za 125 000 liber, což v přepočtu čítá 3 700 000 korun. Sousedé i starosta města Strabane jsou překvapení.

Nikdy se nevdala

Svého vítězství v loterii litovala. Dřivé byla podle jejich slov šťastným člověkem. Uvedla, že jí peníze doslova a do písmene zničily život. Vdaná výherkyně nikdy nebyla, nicméně má čtyři sestry a bratry. Zajímavostí je i fakt, že byla v roce 2015 obviněna z napadení taxikáře. Musela pak vykonat 150 hodin veřejně prospěšných prací. U soudu vše sváděla na hádku s přítelem a velké množství vypitého alkoholu.

Příběh neskutečně bohaté ženy nakonec dopadl smutně, uvidíme, co vše nakonec policie zjistí ohledně příčiny její smrti.

Zdroj info: https://www.thesun.co.uk/news/16034710/euromillions-winner-margaret-loughrey-dead/

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.