Ochranná známka

Patentoid.cz: Ochraňte svou značku!

Firemní značka je tím nejdůležitějším, co vás odlišuje od konkurence a pomáhá spotřebiteli se zorientovat v tom, co a od koho vlastně kupuje. Je tudíž potřeba ji také náležitě chránit. Zvlášť v dnešní době, kdy se mnohé firmy snaží co nejvíce přibližovat úspěšným konkurentům, což sebou přináší mimo jiné právě i snahu o kopírování a zneužívání firemních značek. Jak účinně vaši značku ochráníte? No přeci registrací ochranné známky. S ní vám pomůže služba Patentoid.cz.

Značku nejlépe ochráníte registrace ochranné známky

Registrace ochranné známky má pomoci vám i spotřebitelům. Vy si díky ní můžete ochránit před konkurencí nejen samotnou firemní značku, ale také například přímo produkty či služby, které nabízíte, případně třeba firemní logo nebo text, který je pro vaši firmu charakteristický. Známka však musí být schválena příslušných úřadem. V ČR se jedná o Úřad průmyslového vlastnictví. K němu se podává žádost o registraci.

Žádost za vás vyřídí Patentoid.cz

Patentoid.cz vám se zařízením ochranné známky výrazně pomůže. Nebudete se muset se žádostí na úřad obracet sami a vše si namáhavě zařizovat. Ušetříte čas i energii. Patentoid provádí registrace do 3 třídy s splatností ochranné známky na dobu 10 let. Po dokončení registrace obdržíte certifikát.

A jaká je u ochranné známky cena? Správní poplatek činí 5.000 Kč. Za službu Patentoid sice zaplatíte o něco více, vzhledem k výše uvedeným výhodám se ale tato investice rozhodně vyplatí.

Nedejte konkurenci šanci se na úkor vaší firmy obohatit a zviditelnit

Obecně se pak registrace ochranné známky považuje za důležitou součást ochrany vaší firemní značky, produktů a služeb. Jak jinak se chcete bránit proti tomu, aby vás jiná firma na trhu „nepřeválcovala“ třeba podobnými produkty, které by navíc nesly totožné logo jako ty vaše.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *